Müsevitoğlu, Esnaf Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemil Müsevitoğlu ve beraberindeki Vergi Dairesi yöneticileri; Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkan Vekili Orhan Özbek ile Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren’i ziyaret etti.

Müsevitoğlu, Esnaf Kuruluşlarını Ziyaret Etti Malatya Haber

MESOB’a yapılan ziyarette konuşan Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemil Müsevitoğlu, “Kayıt dışı ekonomi ile mücadele ve verginin tabana yayılması ile ilgili olarak sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Ne kadar çok vergi toplanırsa o kadar güçlü bir toplum olacağız” dedi.

MESOB Başkan Vekili Orhan Özbek, yapılan ziyaret için teşekkür ederek, “Vergi Dairesi’nde çalışan tüm personele başarılar diliyoruz. Kayıt dışı ekonominin karşısındayız. Esnaflarımız vergi konusunda çok hassas” diye konuştu.
Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemil Müsevitoğlu’nun ziyaretinde konuşan Evren ise, “Eskiden vergi toplama yüzde 50 civarındaydı ve vergi toplanması çok zordu. Eskiden vergi memuru geldiği zaman dükkanlar kapanırdı: Şimdi öyle değil kim gelirse gelsin, esnafımız vergisini veriyor” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 223
Bu Ay : 7020
Toplam : 7020

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom