Eser, Köyleri Ziyaret Etti

Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ve köy gezilerine devam eden AK Parti’nin Darende Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser, vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Eser, Köyleri Ziyaret Etti Malatya Haber

İlçeye bağlı Hacılar, Sıragoz, Şeyhlı, Baytarbağı mahalleleri ve Çukurkaya, Yazıköy, Ortaköy, Kurudere köylerinde vatandaşları ziyaret eden Eser, bugüne kadar yapılmamış ve yarım kalmış hizmetleri tamamlayacaklarını söyledi.
Yazıköy’de köylülerle sohbet eden Eser, iktidara verilecek oylarla memleketin ve Başbakanın yüceltilmesi gerektiğini söyledi.

Süleyman Eser, “Sayın Başbakanımıza oy verirken memleketinizi destekliyorsunuz. Türkiye’yi Suriye olmaktan kurtarıyorsunuz. Mısır olmaktan kurtarıyorsunuz. Bu sizin birliğinizle olacak. Yazıköy’ün birliğiyle olacak. Sizlerle ve hep beraber olarak Sayın Başbakanımız beni size gönderdi ki hizmet edeyim. Size selamlarını getirdim. Biz sizin yanınızdayız. Sizin problemlerinizi biz çözeceğiz. Sizin çocuklarınızı iş sahibi edeceğiz, ekmek sahibi edeceğiz. Hep beraber olacağız sizinle inşallah” dedi.

Köy gezilerinde Darende’nin eski belediye başkanı Abdullah Karakurt, köylülerden destek istedi.
Kurudere Köyü’nde sorunlarını dinlediği vatandaşlara seslenen Eser, geçmişte yaptığı görevler sırasında ilçe ve halkına hizmet ettiklerini belirterek, “Size güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz. Yapılmayan eksik hizmetlerin hepsini önem sırasına göre çözmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, eski belediye başkanı Abdullah Karakurt, belediye meclis üyesi adayları, Eser’e gezisi sırasında eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 854
Bu Ay : 5744
Toplam : 5744

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom