Polat, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, beraberinde AK Parti Yeşilyurt ilçe başkanı Bayram Taşkın ile birlikte Malatya Fırıncılar Odası’nı ziyaret etti.

Polat, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Haber

Ziyarette konuşan Hacı Uğur Polat,‘‘ Gelişen ve değişen dünyamızda insanlarımızın ve şehirlerimizin ihtiyaçları hızla değişmekte ve çeşitlenmektedir. Ekonomik ve sosyal gelişmeye paralel olarak temel ihtiyaçları karşılanan toplumda yeni talepler ortaya çıkmaktadır.

Belediyeler, halkın ortak ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren kuruluşlar olarak, kentin gelişimini ve halkın ihtiyaçlarını sağlıklı ve sürdürülebilir biçimde karşılamak zorundadırlar. Bunun yolu da belediyenin gelişim ve değişimleri takip etmesi, bu sürecin gerektirdiği dönüşümleri sağlayabilmesi gereklidir. Belediyelerimizin bu dönüşümü sağlıklı gerçekleştirmesi, kente ve kent insanına en iyi hizmeti sunabilmesi için halkın katılımını önemsemesi, karar ve uygulamalarında şeffaflığı sağlaması gerekmektedir. Bu sebeple biz Yeşilyurt Belediyesi için gelecek vizyonumuzu 'şeffaf, katılımcı, değişen ve gelişen belediye' olarak belirledik. Bizim Yeşilyurt aşkımız, hizmet sevdamız var.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Avşar ise Polat’a yerel seçim sürecinde başarılar diledi.

POLAT’TAN BİNYAD ZİYARETİ

Daha sonra AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat ve beraberindekiler Malatya Bingöllüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni (BİNYAD) ziyaret etti. Ziyarette konuşan Polat, ‘‘ AK Parti Türkiye partisidir, bütün Türkiye’ye hitap eden, 81 vilayetten oy alan bir partidir. Dün büyükşehir yasası Türkiye’yi bölecek, eyaletlere ayıracak, beldeler kapanıyor, köyler kapanıyor hizmet gelmeyecek, yüksek vergiler gelecek diye kafa karıştırıyorlardı. Anayasa mahkemesinin önünde yattılar Malatya büyükşehir olmasın diye. Şimdi ise o referandum yaptıkları beldelerde ne anlatıyorlar merak ediyorum. Hala size hizmet gelmeyecek mi diyorlar yoksa size en iyi hizmeti biz mi getiririz diyorlar. Dün ki dedikleri mi doğru bugün ki dedikleri mi doğru.Takdir artık sizlerin.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 381
Bu Ay : 4747
Toplam : 4747

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom