Vergi Haftası

Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Gürsel Özbey, “Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır” dedi.

Vergi Haftası Malatya Haber

Vergi Haftası nedeniyle Malatya Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu başkanlığındaki heyet, MTB Başkanı Gürsel Özbey’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MTB Başkanı Gürsel Özbey, vergilendirilmiş kazanç kutsal olduğuna dikkat çekerek, verginin önemini anlattı.

Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu ise toplanan verginin yüzde 88’ile ile yol, su, elektrik ve sağlık gibi hizmetlere harcandığını ifade ederek, kayıt dışı ekonomi ile etkin mücadele edeceklerini söyledi.

Müsevitoğlu, Vergi Haftası hakkında bilgi aktarıp, “Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla kutlanmakta olan Vergi Haftası’nın 25’incisini bu yıl 24 Şubat-2 Mart tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı olarak, toplanan vergilerin sosyal boyutunun vurgulandığı etkinlikler gerçekleştirilecektir. Beyanname verme sürelerinin hemen öncesine rastlayan vergi haftamızda da hep birlikte vergiyi hatırlarken, etkinliklerimizle vergilerin kimin için toplandıklarına da dikkat çekmeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 23
Bu Ay : 7169
Toplam : 7169

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom