Dilek Seçim Bürosu Törenle Açıldı

AK Parti, Malatya Merkez Dilek Beldesi’nde seçim irtibat bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Dilek Seçim Bürosu Törenle Açıldı Malatya Siyaset

Seçim bürosunun açılışında konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkçi, 30 Mart yerel seçimlerinin Türkiye ve Malatya için bir dönüm noktası olduğunu vurguladı.

Tüfenkçi, 30 Mart tarihindeki yerel seçimlerin Türkiye ve Malatya için bir milat olduğunu ifade ederek, “Bunu bilen muhalefet, yavru muhalefet, kayıt dışı ve kayıt içi siyaset el ele vermişler, önümüzdeki dönem AK Parti oy kaybetsin, Recep Tayyip Erdoğan oy kaybetsin, AK Parti ve Türkiye zayıflasın” diye çalışıyorlar. Çünkü onların Türkiye sevdası yok. Onların memleket sevdası yok. Onların yarınlara dair endişeleri yok. Bizde; tüyü yetmemiş yetimden, şehitlerimize, yolda kalmışlara kadar herkesin emaneti var. Bu milletin emaneti ve aldığımız sorumluluk var. Biz o sorumlulukla hareket eden kadrolarız. Başbakanımız o sorumluluklarla gecesini gündüzüne katarak çalışan, yurt içi ve yurt dışından koşturan, almış olduğu emanetin hakkını veren bir liderdir. Ama bazıları bunlardan da rahatsız oluyorlar. Birileri, “Bu iş Ankara’nın, Başbakan’ın selamıyla olmaz” diyor. Niye olmaz? Çünkü senin selam alacak, selam verecek insanın yok onun için. Bir adamın bir duruşu olur, bir çizgisi olur. Gerçekten bu iş bir kadro işiyse, bu iş bir lider işiyse, bu bir parti işiyse, bizim çok şükür övünecek bir liderimiz var. Eğer sizinde övünecek bir lideriniz, Türkiye için söyleyecek sözünüz, Malatya için söyleyecek sözünüz, Yeşilyurt ve Dilek için söyleyecek sözünüz, projeleriniz varsa, işte meydan çıkıp söyleyin” şeklinde konuştu.

“MALATYA SON YILLARDA BÜYÜK HİZMETLER ALDI”

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, daha yoğun bir tempoyla, milletle el ele vererek, çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Malatya’da büyük bir hizmet akışını başlattıklarını ifade eden Çakır, “Görevde bulunduğumuz 5 yıllık süreçte Malatya’da büyük bir dönüşüm ve kalkınma başladı. Şehircilik adına önemli çalışmalar yaptık. Bu çalışmaları karalamak isteyenler olabiliyor. Dünyayı kendi etrafında dönüyor sananların karalamalarıyla bu iş gölgede kalmaz” dedi. Çakır, Malatya’nın son yıllarda görülmemiş bir hizmet aldığını kaydederek, büyükşehirle birlikte hizmetlerin Malatya’nın geneline yayılacağını dile getirdi.

“DİLEK 30 MART’TA SANDIKLARI PATLATACAK”

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın ise 30 Mart’ta Dilek Beldesi’nin AK Parti’ye büyük bir destek vereceğine inandıklarını ifade ederek, “Biz inanıyoruz ki bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada inşallah Dilek sağduyusunu muhafaza edecek. İstikrar ve milli iradeden yana olacak. Dilek, adalet ve kalkınmadan yana olup, Başbakanına sahip çıkacak. Dilek’te 30 Mart’ta sandıklar patlayacak. Biz buna yürekten inanıyoruz” dedi.

“MALATYA’NIN YÜZÜ VE RENGİ DEĞİŞTİ”

AK Parti’nin Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat da Malatya’da geçmiş 5 yıllık dönemde önemli hizmetlerin yapıldığını kaydederek, “Malatya’nın yüzü ve rengi değişti. Malatya, eskiden Kayseri ve Konya’ya gıpta ile bakarken, örnek şehir konumuna geldi” dedi.

Polat, büyükşehir olan Malatya’nın bütünüyle planlanacağını ifade ederek, Malatya’yı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 492
Bu Ay : 7289
Toplam : 7289

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom