Porgalı Gözene Köyü'nü Ziyaret Etti

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hulisi Porgalı, “Verdiğim sözü de tutmazsan sizlerin karşısına hangi yüzle çıkacağım” dedi.

Porgalı Gözene Köyü'nü Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Yerel seçim çalışmalarına devam eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hulisi Porgalı, beraberinde eşi Nihal Porgalı, partisinin Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Banu Sevil ve partililer ile birlikte Yeşilyurt’a bağlı Gözene Köyü’nü ziyaret etti.

Ziyarette yaptığı konuşmada 30 Mart yerel seçimlerinin önemine değinen Porgalı, Gözene Köyü’ne su getireceği sözü vererek, “Bu yerel seçimler hepinize, Gözene’ye, Yeşilyurt’a, Malatya’ya milletimize ve vatanımıza hayırlı olsun. Bu bir hizmet yarışıdır. Siyasi partilerin amacı Türkiye’deki bütün insanlara hizmet götürmek için. Bu hizmet yarışında Cumhuriyet Halk Partisi olarak Yeşilyurt’a belediye başkanlığına ben adaylığımı koydum. Burada su hayattır ve nefes kadar önemlidir diyoruz. Allah’ın bize bahşettiği hava gibi su da bizim için çok kıymetli. Havanın parasını demediğimiz gibi suyun da parasını ödemeyeceğiz. Su sizlerin de anne sütünüz gibi helal hakkınız ve buraya suyu getireceğiz. Çocuklarınız ve sizler bu sudan faydalanacaksınız” ifadelerini kaydetti.

Söz verip gemlemezlik ve verdiği sözü tutmazlık yapmayacağına vurgu yapan Porgalı, “Söz verip de gelemezlik etmeyeceğim. Ben pılımı pırtımı topladım, Malatya’ya, Yeşilyurt’a geldim. Ben burada iş yapıyorum. Verdiğim sözü de tutmazsan sizlerin karşısına hangi yüzle çıkacağım” diye konuştu.

CHP Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Banu Sevil ise yediden yetmişe herkesin Porgalı’ya Hulisi Başkan diye hitap ettiğini belirterek, “Hulisi Porgalı’yı Malatya’da tanımayan yok. Yediden yetmişe herkes Hulisi Başkan diye hitap ediyor. Hulisi Bey, Eylül ayından bu yana halkla iç içe seçim çalışmalarına başladı ve devam ediyor. Hiçbir zaman halktan kopmadı, projelerini anlatıyor, neler yapacağını anlatıyor. Bütün çalışmaları insan ve halk odaklı. Dolayısıyla halktan bunun tepkisini de karşılığını da alıyor” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 933
Bu Ay : 2501
Toplam : 2501

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom