Polatlılar Ankara'da Bir Araya Geldi

Ankara’da, Malatya’nın Doğanşehir İlçesi Polat beldesi doğumlular bir araya geldi.

Polatlılar Ankara'da Bir Araya Geldi Malatya Haber

Ankara Polat Ovası Derneği üyeleri, Küçük Ev Restoran’da kahvaltıda bir araya gelerek doya doya hasret giderdi. Polat Ovası Derneği Başkanı Avukat Coşkun Türkmen’in ev sahipliğinde toplanan Polatlılar, Polat Muhtarı Hasan Demirci’nin gönderdiği Polat’a has olan kınalı ekmek ve kömbeyle kahvaltı yaptı.

Kahvaltıda konuşan Başkan Coşkun Türkmen, “Polat Derneği’nin iyi seviyelere gelmesi için siz saygıdeğer hemşerilerimizin birlik beraberlik içinde hareket ederek derneğimize sahip çıkmanız en büyük dileğimdir. Önümüzde önemli projelerimiz var. Bunların hayata geçirilmesinde siz saygıdeğer hemşerilerimizin katkısına ihtiyacımız vardır. Doğup büyüdüğümüz yöremizi unutmayarak her zaman bir şeyler yapma çabasındayız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Polat Ovası Derneği Kurucu Başkanı ve Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu’ ya katkılarından dolayı plaket takdim eden Polat Ovası Başkanı Coşkun Türkmen, “Kamil Bey, bu güne kadar derneğimizi en üst seviyelerde temsil etti ve derneğimizin bu günlere gelmesinde maddi manevi çok büyük katkıları olmuştur” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 215
Bu Ay : 7012
Toplam : 7012

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom