Projelerimi Açıklayacağım

Fahrettin Kıtlık, Türk Ocakları Malatya Şubesi ile Kapalı Çarşı ve Galeri İş Merkezi esnaflarını ziyaret ederek sıkıntı ve talepleri dinledi.

Projelerimi Açıklayacağım Malatya Siyaset

30 Mart yerel seçim çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, Türk Ocakları Malatya Şubesi ile Kapalı Çarşı ve Galeri İş Merkezi esnaflarını ziyaret ederek sıkıntı ve talepleri dinledi.

İlk olarak Türk Ocaklarını ziyaret eden Kıtlık, Şube Başkanı Nadir Günata ile istişarelerde bulundu ve yerel seçimlerde destek istedi. Kıtlık, “Türk Ocakları daima Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğinin yanında olmuştur. Bu vesile ile kendilerini tebrik ediyorum. Bizler Kürdüyle, Türküyle, Sünnisi ve Alevisi ile kardeşiz ve biriz. Kalbimiz ve kapımız sürekli herkese açık olacaktır. 30 Mart’ta Türk Ocaklarının desteğini de bekliyorum” ifadelerini kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Ocakları Şube Başkanı Nadir Günata ise, “Türk Milleti’nin milli varlığını ebedi olarak devam ettirmek gibi bir gaye ile yola çıkmış olan ülkücü hareketin belediye başkanlığı, milletvekilliği, Türkiye’yi yönetme gayretinde olması, hatta Türkiye’yi yönetmesi, Türk dünyası ve İslam alemi için mutlaka olması gereken şartlardan bir tanesidir. Dolayısıyla biz hiçbir yerde aday olan arkadaşımızı hakir görmüyor ve bunların bilhassa desteklenmesini gönülden arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

Daha sonra Kapalı Çarşı ve Galeri İş Merkezi esnaflarını ziyaret eden Kıtlık, esnafların sıkıntı ve taleplerini dinledi. Öte yandan Kıtlık 27 Şubat Perşembe günü Battalgazi için önemli projelerini kamuoyu ile paylaşacağı müjdesini verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 805
Bu Ay : 6785
Toplam : 6785

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom