BESYO Öğrencilerlerinden Fınıklı'ya Ziyaret

İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Spor Yöneticiliği 2. sınıf öğrencilerinin spor ve rekreasyon yönetimi dersi kapsamında Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı ziyaret ederek ders kapsamında bilgiler aldı.

BESYO Öğrencilerlerinden Fınıklı'ya Ziyaret Malatya Spor

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Spor Yöneticiliği 2. Sınıf öğrencilerinin spor ve rekreasyon yönetimi dersi kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığının Merkez ve taşra teşkilatının kuruluş ve yapılanması hakkında, Ulusal ve Uluslararası Spor Kuruluşları, (TMOK) Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, (IOC) Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Federasyonların hukuki yapısı ve Türk Spor teşkilatının uygulamaları, hukuki ve finansal yapısı gibi bir çok konu başlığında İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı açıklamalar yaptı. Devam eden toplantıda öğrencilere sunum yapıldı.

Atatürk Spor Salonunun Toplantı Salonunda yapılan söyleşiye; Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Gençlik Merkezleri Koordinasyon Şube Müdürü Murat Kılınç, Dr. Özgür Karataş ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği öğrencileri katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 856
Bu Ay : 5746
Toplam : 5746

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom