Polat, Meşale Derneğini Ziyaret Etti

AK Parti’nin Malatya merkez Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, Meşale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tamer Çalhan'ı ziyaret etti.

Polat, Meşale Derneğini Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyaret esnasında 28 Şubat döneminde Malatya'da ceza alarak halen hükümlü olarak bulunan Zekeriya Şengöz ve Fahri Memur'un serbest bırakılmasını istediklerini söyleyen Hacı Uğur Polat, “28 Şubat döneminde üs olarak seçilen Malatya’da uydurulan sahte örgütlerle yargılanıp hapse mahkum edilenler hala cezaevlerinde. Suçsuz yere hapis yatanların bir an önce serbest bırakılarak itibarlarının iade edilmesi gerekli. Zekeriya Şengöz ve Fahri Memur’un tek gayesi talebelere, gençlere yardım eli uzatmaktı” diye konuştu.

Hacı Uğur Polat ziyarette Yeşilyurt’a hayat verecek projelerinin olduğunu ve projelerinin temasının insan odaklı ve insanların ortak kullanım alanlarını merkez alan bir şehircilik hareketi olduğu kaydetti.

Polat, ilçe sınırları içerisindeki yollar, meydanlar, parklar, eğitim, spor, sağlık, kültür ve sanat mekanları, ulaşım ağları gibi tüm Yeşilyurtluların önceliklerinden başlayarak her mahalleye uzanan, halkın, STK’ların ve uzmanların fikirleriyle güncellenen bir Yeşilyurt yönetişim sistemini kuracaklarını söyledi.

Meşale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tamer Çalhan, “Hacı Uğur Polat’a girmiş oldukları bu yolda başarılar diliyorum. Bizler Meşale Derneği olarak insanların fikirsel ve düşünsel anlamda bir kalite, nitelik kazanması anlamında, şehrine dair ülkesine dair bir nesil inşa etme noktasında iyi bir kul iyi bir insan olma noktasında çabalarımız var” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 233
Bu Ay : 4031
Toplam : 4031

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom