EKPSS Başvuruları Başladı

Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) başvurularının başladığı belirtildi.

EKPSS Başvuruları Başladı Malatya Eğitim

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “EKPSS’ye ortaöğretim kurumlarından, yükseköğretim ön lisans/lisans programlarından mezun olan veya EKPSS'nin geçerlik süresi içinde mezun olabilecek durumda olan engelli adaylar başvuracaklardır. Sınava girmesi gereken bu adaylar için başvuru süresi 24 Şubat 2014 tarihinde başlayacak, 7 Mart 2014 tarihinde sona erecektir” denildi.

Kuraya; ilkokul/ortaokul/ilköğretim ile özel eğitim iş uygulama merkezi veya okulu mezunu olan veya EKPSS'nin geçerlik süresi içinde mezun olabilecek durumda olan engelli adayların başvurabilecekleri belirtilen açıklamada, “Bu adaylar sınava girmeyecek, sadece kuraya katılmak için başvuru yapacaklardır. Sadece kuraya katılmak için başvuru yapacak adaylar için başvuru süresi 12 Mayıs 2014 tarihinde başlayacak, 23 Mayıs 2014tarihinde sona erecektir” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada ayrıca, başvuru yapacak adayların başvuru yapmak için ÖSYM Başvuru Merkezlerine gitmeden önce, Malatya Belediyesi Şehit Hüseyin Sadık Engelliler Merkezi, Malatya Belediyesi Zemin Kat, Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden başvuru yapacakları istenerek, “Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesini doldurmaları, gerekmektedir.(Diploma Fotokopisi ve Sağlık Raporu getirilmesi zorunludur.) Daha Sonra Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı ile ÖSYM Başvuru Merkezlerine müracaat edeceklerdir” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 175
Bu Ay : 2659
Toplam : 2659

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom