Temelli Seçim Bürosu Törenle Açıldı

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, ikinci seçim bürosunu Turgut Temelli Caddesi’nde açtı.

Temelli Seçim Bürosu Törenle Açıldı Malatya Siyaset

Seçim bürosunun açılışında konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkçi, “30 Mart’ta yeni bir Türkiye kurmak, yeni bir Malatya inşa etmek için yola çıktık. Bu kutlu yolculukta yolumuza sizlerle birlikte devam ediyoruz” dedi.

Yerel seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüttüklerini ifade eden Tüfenkçi, “30 Mart bizler için, sizler için, sizlerin geleceği için büyük önem taşıyor. 30 Mart yerel seçimi, milletin iradesine sahip çıkma seçimidir. Bazıları ittifak kurduklarını söylüyorlar. Siz kimlerle ittifak kurarsanız kurun, kimlerle beraber olursanız olun, biz milletimizle mutabakat sağladık.

Biz milletimizle beraberiz. Malatya sevdalıları olarak, hizmet erleri olarak, bu seçimlerin önemini bilen insanlar olarak, 30 Mart’a kadar dimdik ayakta durup, sandıklara sahip çıkacağız. Kendini insan bilenler, halka hizmet etmekten usanmazlar. Mürüvvet duymak isteyenler, mazluma yardım etmekten el çekmezler. Biz bu anlayışla yola çıktık. Bizler hizmet için varız, sizler için varız” ifadelerini kullandı.

“BİR AK PARTİ ETMEDİLER”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti iktidarları döneminde yapılanların, diğer iktidarlar döneminde yapılmadığını kaydederek, Diğer iktidarların yaptıklarını üst üste, yan yana toplayın, çarpın bir AK Parti etmedi. AK Parti, bugüne kadar sizlerden almış olduğu destekle, bu güzel hizmetleri yapmaya muktedir oldu” dedi.
A’dan Z’ye her alanda hizmet yaptıklarını dile getiren Şahin, yatırımlar ve insan hakları noktasında önemli çalışmalara imza attıklarını belirtti.

“MALATYA’YI GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ikinci seçim bürolarını açtıklarını söyledi.

Malatya’da 5 yılda yüzlerce projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Çakır, “Göreve geldiğimizde hiç zaman kaybetmedik. Hiçbir zaman bahane üretmedik. Her yıl daha çok çalıştık. 5 yıl içerisinde tempomuzu artırarak çalıştık” dedi.

Çakır, zaman kaybetmeye asla tahammülleri olmadığını dile getirerek, hizmet için göreve talip olduklarını belirtti.
Büyükşehir ile birlikte daha çok çalışıp, hizmet üreteceklerini kaydeden Başkan Çakır, kendileri destek verenlere layık olmak için yoğun tempoda çalıştıklarını söyledi.

“MİLLETİMİZ, 30 MART’TA SANDIKLARI PATLATACAK”

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Selahattin Gürkan, milletin AK Parti’ye olan desteklerini her seçimde artırdıklarına dikkat çekerek, Malatyalıların 30 Mart’ta rekor bir oy ile sandıkları patlatacaklarına inandıklarını kaydetti.

“MALATYA, TÜRKİYE’DE İLK 5’TE YER ALIYOR”

AK Parti’nin Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, Malatya’da geçmiş 2 dönemde önemli hizmetlerin yapıldığına işaret etti. Malatya’nın her noktasında hizmet yapıldığını ifade eden Polat, Malatya’nın 5 yıllık süreçte Türkiye’nin ilk 5’i içerisinde yer alan bir şehir haline geldiğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 95
Bu Ay : 3652
Toplam : 3652

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom