Miting Gibi Büro Açılışı

Ali Ekinci, sadece bazı kesim siyasilere, bazı kesim gruplara değil, hizmeti eşit ve yerinde sizler için, seçmen için, halkımızın mutluluğu için yapacağız dedi.

Miting Gibi Büro Açılışı Malatya Siyaset

 Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Battalgazi sakinleri ile bir araya geldi. Adeta bir miting ortamının oluştuğu açık hava toplantısında halka hitap eden Ekinci, hizmeti eşit şekilde, Battalgazi’nin her yerinde kullanacakları sözünü verdi.

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Battalgazi’de halka hitap etti. Oldukça kalabalık ve bir miting ortamını aratmayan toplantıya büyüğü, küçüğü, yaşlısı, genci binlerce kişi katıldı.

Halka hitap eden Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, hizmeti eşit ve yerinde kullanacaklarını belirterek, “İnşallah çalışma metodumuzda halkın temsilcileri kanaat önderlerimiz, mahallelerimizi temsilen muhtarlarımızın liderliği ve belediyemizin siyasi meclis üyelerini temsilen gelen arkadaşlarımız ve bizler hep beraber el ele vererek doğru, adil, eşit, herkesin faydalanacağı hizmeti asıl hedef seçtik. Sadece bazı kesim siyasilere, bazı kesim gruplara değil, hizmeti eşit ve yerinde sizler için, seçmen için, halkımızın mutluluğu için yapacağız” ifadelerini kaydetti.

Devlet memurluğu görevinden istifa ettiğini belirten Doktor Ali Yalçın, ise “Sizle bizi bir yapan bir kimlikle bir duruşla buradasınız. Böyle durumlarda devlet memuru olmak sıkıntı yaratıyordu, bende devlet memurluğumdan istifa ettim. Bundan sonra çalışmalarımıza bu şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Eğitimci Emin Yücetaş da kalabalıktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün şunu görüyor ve yürekten inanıyorum ki bu insan seli, bu mahşeri kalabalık tek yürek, tek ses olduğu sürece ortak akılla hareket ettiğini gösterdiği müddetçe davasını kazanacaktır” dedi.

İlahiyatçı Ramazan Keskin ise vakit çok geçmeden halkın, mazlumun yanında yer alınması gerektiğine vurgu yaparak, “Bugün halkının yanında yer alamayanlar, yarın bu halk ile beraber olduklarında düğünlerde taziyelerde, sohbetlerde yüz yüze bakamayacaklar, hep önlerine bakacaklar. Onlara bu meydandan sesleniyoruz, vakit çok geçmeden halkınızın, mazlumların, hakları elinden alınan insanların yanında yerinizi alınız” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 451
Bu Ay : 4249
Toplam : 4249

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom