Oy Kullanırken İyi Düşünün

Kıtlık ziyaretleri esnasında Kanalboyu ve Kernek ile ilgili projelerini de esnaflarla paylaştı.Kernek beton yığınlarından ve gereksiz düzenlemelerden kurtulacak.

Oy Kullanırken İyi Düşünün Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, Partisinin Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Vahdettin Mumcu’nun Sıtmapınarı’ndaki seçim bürosunun açılışına katıldı. Açılışın ardından Kanalboyu esnaflarını ziyaret eden Kıtlık, sıkıntı ve talepleri dinledi. Kıtlık ziyaretleri esnasında Kanalboyu ve Kernek ile ilgili projelerini de esnaflarla paylaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık ve MHP İl Teşkilatı, MHP Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Vahdettin Mumcu’nun Sıtmapınarı’ndaki seçim bürosunun açılışına katıldı.

Burada konuşan MHP İl Başkanı Arif Yıldız, 30 Mart yerel seçimlerinin diğer seçimlerden farklı olduğuna vurgu yaparak, oy kullanılırken iyice düşünüp öyle karar verilmesi gerektiğini ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık seçim bürosu açılışının ardından Kanalboyu esnaflarını ziyaret ederek, sıkıntı ve talepleri dinledi. Kıtlık ziyaretleri esnasında Kanalboyu ve Kernek ile ilgili projelerini de esnaflarla paylaştı.

Malatya’nın vitrini sayılan Kanalboyu’na ve Kernek Meydanına yakışmayan düzenlemelerin yapıldığını söyleyen Kıtlık, kendinsin göreve gelmesi ile buraları beton yığınlarından ve gereksiz düzenlemelerden kurtaracağını ve Kernek’in yeşil dokusuna uygun mimari projeler uygulayacaklarını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 72
Bu Ay : 3870
Toplam : 3870

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom