Polat'dan Türk Ocağı'na Ziyaret

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, "İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla hep birlikte modern Yeşilyurt’u oluşturacağız" diye konuştu.

Polat'dan Türk Ocağı'na Ziyaret Malatya Siyaset

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, beraberindeki partililerle birlikte Türk Ocakları Malatya Şubesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, "Biz Yeşilyurt’u daha modern yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz. Biz her daim insan odaklı bir kalkınmadan yanayız, bizim hizmet politikalarımızın merkezinde insan var. Sorunlarımızı vatandaşımızla, insanımızla birlikte tespit edip birlikte çözeceğiz. Yeni yerleşim alanları oluşturarak ilçenin daha da gelişimini, modernleşmesini sağlayacağız. Yeni caddeler açacağız, kapalı ve açık otoparklar yapacağız. Kanal Vadisi projemiz ve toplam 44 projemizle birlikte cazibe alanları oluşturacağız. Bize samimiyetle bildirilen sorunları inşallah belediye başkanı seçilmemiz halinde çözüm noktasında hayata geçireceğiz" dedi.

Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata ise, Türk Ocakları olarak Türklük ruhuyla bu düşünceleri yaymaya çalıştıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye Cumhuriyetinin gerek içeride gerek dışarıda yaşanan olayları değerlendirerek kamuoyunu bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu nedenle basın açıklamaları ve toplantılar yapıyoruz. Türkleri ilgilendiren olayları dünyanın neresinde olursa olsun takip edip Türk Ocağı bakışıyla vatandaşlarımıza aktarmaya çalışıyoruz. Bu ülkenin değerlerinin, menfaatlerinin dışında savunulması gereken başka bir şey yok. Ecdattan ders alarak hareket edersek muvaffak oluruz. Bundan sonraki aşamada da çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz."

HUKUKÇULAR DERNEĞİNE ZİYARET

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, Hukukçular Derneği Malatya Şubesi Başkanı Necati Karabay'ı da ziyaret ederek, bir süre görüştü.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Avukat Bayram Taşkın'ın da katıldığı ziyarette konuşan Hacı Uğur Polat, sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz Yeşilyurt ilçemiz için konuşmaya değil hizmete geldik. Yeşilyurt 2023 vizyonunda 12 ana başlıkla yönetişim, ilçe gelişim, kalkınma,ulaşım, sanat, bilim,eğitim, spor, rekabetçilik,ekonomik gelişim, turizm, sürdürebilirlik, akıllı rehber ve kırsal kalkınma odak noktasında çalışmalar yürüteceğiz. Yeşilyurt’u çevre ve doğal kaynaklar, ilçesel ve sosyal gelişimle yüksek kalifiye iş gücü yönünden en gelişmiş ilçe yapmak hedefimizdir. Biz bu hedeflerimizi STK’larla, halkımızla hep beraber gerçekleştireceğiz."

Hukukçular Derneği Malatya Şubesi Başkanı Avukat Necati Karabay ise, Polat’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılar temenni etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 107
Bu Ay : 1675
Toplam : 1675

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom