Ticaret Borsasından Keskin'e Ziyaret

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey ve yönetim kurulu üyeleri Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Ticaret Borsasından Keskin'e Ziyaret Malatya Haber

Keskin’in yeniden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına seçilmesinden dolayı gerçekleşen ziyarette konuşan Özbey, “Malatya esnaf odaları seçimleri huzur ve sakin bir şekilde geçirilmiştir. Şevket Keskin başkanımızın da yeniden seçilmesinden dolayı hayırlı olsun demeye geldik. Ülkemizin istikrara ve huzuru ihtiyaç olduğu bir dönemden geçiyoruz. Malatya’daki esnaf odaları seçimleri çok sakin ve huzurlu bir ortamda geçti. Keskin ve arkadaşlarına yeni dönemin hayırlı olmasını diliyoruz, hayırlı olsun” dedi.

Ziyaret için Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey ve yönetimine teşekkür eden Keskin, “Malatya’daki sivil toplum kuruluşları iyi bir diyalog ve işbirliği içerisinde. Ticaret Borsasına, Ticaret ve sanayi Odamıza bundan dolayı teşekkür ediyorum. Malatya ekonomisini daha da canlanması, Malatya’da huzurun sürmesinin yanında yollardan, barajlara kadar elimizden geldiği kadarıyla sivil toplum kuruluşları olarak katkı sunmaya çalışıyoruz” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 937
Bu Ay : 2505
Toplam : 2505

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom