Battal Yıldız Faaliyetleri Anlattı

Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Battal Yıldız, “Karadenizlilerin Ankara’daki lobi etkinliğini, biz de Malatyalılar lobisi olarak gerçekleştireceğiz” dedi.

Battal Yıldız Faaliyetleri Anlattı Malatya Haber

Avşar Otel’de basın mensupları ile bir araya gelen Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Yıldız, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.

Dernek Başkan Yardımcısı Asım Aydoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayan basın açıklamasına; Ankara Doğanşehirliler Derneği Başkanı Süleyman Bilgili, Ankara Arguvanlılar Derneği Başkanı Asım Aydoğan ve Ankara Kuluncaklılar Derneği Başkanı Mahmut Aslan ile bası sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Battal Yıldız, Ankara’da 21 Malatyalı derneğin bir araya gelmesi ile oluşturulan derneklerinin genel kurulunda işlerinin yoğunluğu nedeniyle başkanlıktan çekilip başkan yardımcısı olan Yakup Demir’e teşekkür etti.

Ankara Malatyalılar Derneği olarak Malatya Eğitim Vakfı (MEV) kanalıyla burs verdiklerini söyleyen Başkan Yıldız, “Karadenizlilerin Ankara’daki lobi etkinliğini, biz de Malatyalılar lobisi olarak gerçekleştireceğiz” diyerek, Ankara’da Malatya milletvekilleri ve bürokratlarla ile proje bazında değil de ihtiyaç bazında güç birliği içerisinde olduklarını vurguladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 726
Bu Ay : 6810
Toplam : 6810

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom