CMC Yönetici Geliştirme ProgramınI Tamamladı

CMC’nin ilk Anadolu yatırımı olan, 2009 yılında 180 kişiyle hizmet vermeye başlayan CMC Malatya Operasyon Merkezi, 2 bine yakın çalışan sayısına ulaşmış bulunuyor.

CMC Yönetici Geliştirme ProgramınI Tamamladı Malatya Eğitim

CMC, düzenlediği eğitimlerle çalışanlarının kariyerlerine önemli katkılar sağlamayı sürdürüyor CMC’nin, İnönü Üniversitesi’nin katkılarıyla, Malatya’daki proje yöneticileri ve uzman kadrosu için düzenlediği Yönetici Geliştirme Programı tamamlandı. Eğitim programına katılan çalışanlar, 21 Şubat Cuma günü sertifikalarını aldıkları törende, bu özel eğitimle kariyerlerine önemli katkılar sağladıklarını belirttiler.

80’in üzerinde müşterisine, toplam 6 ayrı lokasyonda çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunan CMC, Anadolu’ya yatırım yapmaya ve gençlere kariyer imkanları oluşturmaya devam ediyor. Çalışanları ve müşterileri tarafından en çok tercih edilen firma olma vizyonuyla hareket eden CMC, ekip arkadaşları için çeşitli eğitimler organize etmeyi ve gelişim programları düzenlemeyi sürdürüyor. CMC’nin Malatya’daki proje yöneticileri ve uzman kadrosu için, İnönü Üniversitesi işbirliğiyle düzenlediği Yönetici Geliştirme Programı tamamlandı. Programa katılan çalışanlar, 21 Şubat Cuma günü Malatya’da düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar.

CMC’nin İnönü Üniversitesi’nin katkılarıyla hayata geçirdiği Yönetici Geliştirme Programı geçtiğimiz yıl başladı. CMC’nin çalışanları için düzenlediği Yönetici Geliştirme Programı, üniversitede alanında uzman profesörler ve doçentler tarafından gerçekleştirildi. Bu eğitimde çalışanlara, yönetim fonksiyonları, doğrudan pazarlama, motivasyon ve iyi bir yöneticinin özellikleri gibi birçok konularda eğitimler verildi. CMC, çalışanlarının kariyerlerine büyük katkısı olan bu eğitimlerine ilerleyen dönemlerde de devam etmeyi hedefliyor.

CMC’nin ilk Anadolu yatırımı olan, 2009 yılında 180 kişiyle hizmet vermeye başlayan CMC Malatya Operasyon Merkezi, 2 bine yakın çalışan sayısına ulaşmış bulunuyor. Şehrin en büyük işvereni konumunda olan CMC, Malatya’ya yatırım yapmayı sürdürüyor. Kadın istihdamına büyük önem veren CMC, Malatya’da en çok kadın istihdamı sağlayan şirket konumunda bulunuyor. CMC’nin Malatya’daki çağrı merkezinde çalışanların yüzde 65’ini kadınlar oluşturuyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 1073
Bu Ay : 5963
Toplam : 5963

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom