Kitap Okumanın Önemini Anlattılar

Malatya’da kitaplarını imzalayan Yazarlar Selahattin Yusuf, Tarık Tufan ve İbrahim Sarıkaya, kitap okumanın önemini anlattılar.

Kitap Okumanın Önemini Anlattılar Malatya Haber

Malatya Deniz Kitapevleri 2. Kitap Fuarı’na katılarak, kitaplarını imzalayan İbrahim Sarıkaya, genelde engellilerle ilgili yazılarıyla tanınıyor. Sarıkaya, hak arama noktasında mücadelenin önemini anlatarak, “Hak kimseye altın tepside sunulmaz. Bazen ezberleri bozmanız gerekiyor. Aydın olmak için mutlaka okumak gerekiyor” ifadelerini kullandı.
Yazar Selahattin Yusuf ise, bu tür etkinliklerin kitap okuma alışkanlığının daha yaygınlaşmasını sağladığını ifade ederek, bu konuda fedakarlık gösteren Deniz Kitapevleri sahibi Mesut Özdemir’e teşekkür etti. Kitap ile ilgili faaliyetlere destek vermek gerektiğini dile getiren Yusuf, kitap okuyanın her yönden kendini geliştirmiş olduğunu vurguladı.

Tarık Tufan da, okuyan insanlarla karşı karşıya gelmenin heyecan verici olduğunu belirterek, “Okuyucularla bir araya gelmek, insanın emeğinin karşılığını bulmasıdır. Bu tür etkinlikler eğitim seviyesinin yükselmesine katkısı sağlamaktadır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 156
Bu Ay : 156
Toplam : 156

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom