Eser, Köy Ziyaretlerine Başladı

AK Parti Malatya’nın Darende ilçesi belediye başkan adayı Doktor Süleyman Eser, köy ziyaretlerine başladı.

Eser, Köy Ziyaretlerine Başladı Malatya Siyaset

Süleyman Eser, Gökderen, Karabayır, Kaynak, Yenipınar, Çınar, Hisarkale, Hisarcık ve Yeşiltaş köylerini ziyaret etti.
Gökderen’de vatandaşlarla bir süre sohbet eden Eser, Büyükşehir yasası ile ilçeye bağlı tüm köylerin Darende’nin mahallesi olduğunu hatırlatarak; “Artık tüm hizmetlerinizi Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak yapacağız” dedi.
Burada bir konuşma yapan Eser; “Biz sizden birisiyiz, sizin ıstıraplarınızı duyduk, yaşadık ve biliyoruz. Problemleri beraber çözüp, güzel günlere inşallah hep birlikte kavuşacağız” ifadelerini kullandı.

Yeşiltaş köyü meydanında vatandaşlara seslenen Eser; “Geçmişte yaptığım görevler nedeniyle sizlere hizmet etmenin memnuniyeti içerisindeyim. Bugün alnım ak bir şekilde sizlerin huzurundayım ve memleketimize daha çok hizmet vermek amacıyla göreve talip olduk. Kapım herkese açık olacak, en güzel hizmeti vermeye çalışacağız” diye konuştu.
İlçenin hizmetlerden en yüksek düzeyde yararlanması amacıyla vatandaşın hükümete olan güvenini sürdürüp, AK Parti’yi desteklemesini isteyen Eser; “Başbakanımıza diyebilmeliyiz ki, biz bu kadar oy çıkardık, biz bu hizmeti istiyoruz diyebilmeliyiz. Sayın Başbakanımız Darende’yi yakinen takip ediyor, buraya özel bir sevgi ve ilgi duyuyor. Çalışmalarımızı bizzat takip ediyor, önceki gün telefonla arayarak bizzat seçim süreci ve faaliyetlerimizle ilgili bilgi aldı. Bu ilgiye karşı hepimiz de gerekeni yapmalıyız. Oylarınızla AK Parti’yi desteklediğinizde Başbakanımız da doktoru size gönderdim biz mahcup etmediniz diyebilmeli” dedi.

Vatandaşlarla fotoğraf çektiren Eser, çocuklara da oyuncak ve çikolata dağıttı. AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili de Eser’e ziyaretleri sırasında eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 328
Bu Ay : 5522
Toplam : 5522

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom