CHP'li Aday'dan Çakır'a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hulisi Porgalı, Malatya Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.

CHP'li Aday'dan Çakır'a Ziyaret Malatya Siyaset

Hulisi Porgalı, beraberinde eşi Nihal Porgalı ve partililer ile birlikte Malatya Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ahmet Çakır’ı ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Ziyarette konuşan Ahmet Çakır, hizmet yarışı içerisinde olduklarını belirterek, “Hem parti için hem de Hulisi Porgalı için sürecin hayırlı olmasını diliyorum. Bizler bir siyasi yarış içerisindeyiz. Öncelikle bu bir hizmet yarışıdır. Şehrimize en güzel hizmetleri yapmak için böyle bir yarış içerisindeyiz.

Çünkü bizler burada yaşayan bütün insanların hizmetkarıyız. Milletimizin yaşamını kolaylaştırmak ve daha güzel bir şekilde yaşatabilmek bizlerin temel görevidir. Bunun için yola çıktık, inşallah bu yol güzel olur. Malatya’mıza daha güzel hizmetler gelir” ifadelerini kullandı.

30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili dilek ve temennilerini de dile getiren Çakır, “Seçim sürecinin huzurlu geçmesini diliyorum. Malatya’ya yakışan centilmence bir yarış olmasını temenni ederim” şeklinde konuştu.
Hulisi Porgalı da herkesin hizmet için yarıştığını belirterek, “30 Mart yerel seçimlerinde Malatya büyükşehir olacak. İki merkez ilçeden biri olan Yeşilyurt’ta Cumhuriyet Halk Partisi olarak Belediye Başkanlığı adaylığını üstlenmiş bulunuyorum. Başkanımız Ahmet Çakır’ın dediği gibi bu bir hizmet ve bayrak yarışıdır. İnşallah memleketimiz için hayırlı olur. Sonuçta hepimiz hizmet için varız” ifadelerini kaydetti.

Seçim sürecinin huzurlu ve kimsenin birbirini incitmeden geçmesini temenni eden Porgalı, “Seçim sürecinin düzeyli, huzurlu, kimseyi rencide etmeden geçmesini temenni ediyorum. Bu konuda da şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık. İnşallah bundan sonrada yaşamayız. Sayın başkanımıza da çıktığı büyükşehir yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 160
Bu Ay : 8219
Toplam : 8219

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom