İşçiler Plaketle Uğurlandı

Malatya İl Özel İdaresi Makine İkmal Şube Müdürlüğü’ne bağlı Atölye Çalışanları emekli olan arkadaşlarıyla akşam yemeğinde bir araya gelerek emekli olanlara teşekkür plaketi takdim edildi.

İşçiler Plaketle Uğurlandı Malatya Haber

İl Özel İdaresi Atölye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen akşam yemeğine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Çolak, Mehmet İşidoğru Yol İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Mustafa Sülü, daire müdürleri, sendika yöneticileri ve il özel idare çalışanları katıldı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreter İrfan Kaya, yaptığı kısa konuşmalarında, emekli personellere yaptıkları hizmetler için teşekkür ederek, ”Yaklaşık 135 arkadaşımız emekli oldu çalışan arkadaşlarımızın genelde 35 yıl hizmetleri oldu. Emekli olan arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim “ifadelerini kullanarak, özetle şunları söyledi:
“Özellikle benim genel sekreterlik dönemimde her nereye gittimse göğsümü gere gere yaptığımız hizmetleri anlattık. Hizmetleriniz anlatmakla bitmez. Hakkınızı helal edin. Benim hakım size helal olsun.”

Yol İş Sendikası Başkanı Mustafa Sülü ise, “Son 3 yıldır bu kurmada özellikle Malatya’da 300 emekli verdik. 6111 Sayılı Torba Kanunun 166 Maddesi’nde de bir kıyıma uğradık. Birde belediye yasasında ciddi bir kıyıma uğradık. Özellikle bu Malatya’da oluyor siyasetçilerimiz bizi çok tercih etmiyorlar galiba. Belediye adayının söylemiş olduğu 2 cümle 135 arkadaşımızın emeklisiyle sonuçlandı. Özellikle emekli olan arkadaşlarımız atölyeci, iş makineleri operatörü, sondajcı makineci vs iş kollarında yetişmiş elemanlarımındı” dedi.

Bu konuşmalardan sonra emekli olan İl Özel İdaresi’nde emekli olan personellere hizmetlerinden dolayı plaket verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 48
Bu Ay : 3846
Toplam : 3846

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom