Fahrettin Kıtlık Dua Ve Destek İstedi

Yerel seçim çalışmalarımız kapsamında Kışla Caddesi esnaflarını ziyaret edip projelerimizi anlattık. Esnaflarımızın bize verdiği desteği gördükçe mutlu olduk. Battalgazi şimdiden MHP’ye hayırlı olsun diyorum.

Fahrettin Kıtlık Dua Ve Destek İstedi Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, Kışla Caddesi esnafları ile bir araya geldi. Esnafları gezip yerel seçimlerde destek isteyen Kıtlık, gördüğü ilgiden ötürü “Battalgazi MHP’ye hayırlı olsun” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, beraberinde MHP Eski İl Başkanı Ömer Ekici, Eski Ülkü Ocakları Başkanı Burhan Coşkun ve partililer ile birlikte Kışla Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Esnafların sıkıntı ve taleplerini dinleyen Kıtlık, yerel seçimlerde dua ve destek istedi.

Battalgazi’de oldukça iddialı olan Kıtlık yaptığı açıklamada, “Yerel seçim çalışmalarımız kapsamında Kışla Caddesi esnaflarını ziyaret edip projelerimizi anlattık. Esnaflarımızın bize verdiği desteği gördükçe mutlu olduk. Battalgazi şimdiden MHP’ye hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kaydetti.

Kıtlık’a destek veren bir esnaf ise “Hak dediler hak yediler, adalet dediler, adaleti batırdılar. Bu memleketin kurtuluşu için Milliyetçi Hareket Partisi’ne ihtiyaç var. Oylarımızı Milliyetçi Hareket Partisi’ne vereceğiz” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 138
Bu Ay : 138
Toplam : 138

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom