Millet Hizmet İstiyor

Malatya Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, ikinci el oto pazarını ziyaret ederek bir çiğköftecinin açılışa katıldı.

Millet Hizmet İstiyor Malatya Siyaset

Malatya Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, ikinci el oto pazarını ziyaret ederek bir çiğköftecinin açılışa katıldı. Maneviyatın önemine vurgu yapan Ekinci, yerel seçimlerde de destek istedi.

30 Mart 2014 yerel seçim çalışmalarına devam eden Malatya Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, ikinci el oto pazarını ziyaret etti. Oto pazarı esnafı ile bir araya gelen Ekinci sıkıntı ve talepleri dinledi.

Ziyaret esnasında Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Yaşar Köksal ile karşılaşan Ekinci bir süre Köksal ile sohbet etti. Oldukça samimi görüntüler veren iki aday daha sonra ziyaretlerine ayrı ayrı devam ettiler.

Ekinciye iyi dileklerini ileten ve destek veren esnaflar sürecin hayırlı olmasını temenni etti. Ekinci ise insanların artık ayıktığını belirterek, “Artık bu insanlar ayıktı. Millet artık hizmet istiyor, birilerine kukla olmayı değil” ifadelerini kaydetti.

Daha sonra bir çiğköfteci dükkanının açılışına katılan Ekinci burada vatandaşlar tarafından oldukça ilgi ile karşılandı. Okunan duaların ardından çiğköfteci dükkanının açılışı gerçekleştirildi.

Burada konuşan Ekinci, hayattaki manevi değerlere vurgu yaparak, “Dileğimiz, temennimiz hayırlı ve bol kazanç elde etmeleridir. Hayatta para kazanmanın yanı sıra hayatta yapılması gereken birçok şey var. Toplum olarak ayağa kalktık ve bunun da bir sebebi var. Bizlerinde hakkını unutmayın” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 136
Bu Ay : 6220
Toplam : 6220

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom