Selçuklu Ocaklarından Eşref Bitlis Açıklaması

Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen, Eşref Bitlis suikastı ile birlikte tüm siyasi suikastların aydınlatılmasını istediklerini söyledi.

Selçuklu Ocaklarından Eşref Bitlis Açıklaması Malatya Haber

Malatya Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yapan Geçen, “Malatyalı hemşerimiz Jandarma Genel Komutanımız Eşref Bitlis’in şehit edilişinin yıl dönümünü 2 gün önce icra ettik. Gerek Eşref Bitlis’in şahadeti, gerek Turgut Özal’ın şahadeti ve gerekse de Necip Haplemitoğlu’nun şahadeti ve gerekse Muhsin Yazıcıoğlu’nun şahadeti gibi birçok olay faili meçhul suikastların göstergesidir. Halen bu siyasi suikastlar aydınlatılamamıştır. Bu suikastların aydınlatılamaması tarihimizin bir yüz karası olacaktır. Bu suikastların biran önce aydınlatılmasını istiyoruz” dedi.

Geçen, “Devlet içinde devlet kurmaya çalışanlar, buna benzer hareketler içerisinde olanlar yanılmaktadırlar. Devletini, vatanını, milletini seven Müslüman kardeşini karşısına bir cephe oluşturarak almaz, yanına alır ve omuz omuza mücadele eder. Bizler devlet içinde devlet kurulmasından son derece rahatsız olmuş bulunmaktayız. Bunlara müsaade etmeyeceğiz” ifadelerini kaydetti.

Yazıcıoğlu dosyasının aydınlatılmasını istediklerini belirten Geçen, 21 Şubat Cuma günü saat 18.00’da Belediye Konferans Salonu’nda düzenleyecekleri Dindar Gençlik Gecesi’ne tüm Malatyalıları davet ettiklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 327
Bu Ay : 327
Toplam : 327

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom