"44 Projemizi" Yakında Açıklayacağız

AK Parti’nin Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, Malatya Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği'ni ziyaret etti.

Malatya Siyaset

Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Aliseydi Yücekaya ve mahalle muhtarları ile bir süre sohbet eden Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt ilçesiyle ilgili projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyarette konuşan Polat, seçildikleri takdirde muhtarlar, STK’larla birlik, beraberlik ve bütünlük ile Yeşilyurt’u daha ileri götürmek için çalışacaklarını belirterek şunları kaydetti:

“Yeşilyurt’ta 44 projemiz ile vatandaşlarımızın karşına çıkacağız. Malatya’mızın plakası 44 ve bizde hazırladığımız ve adını ‘44 Proje’ olarak belirlediğimiz projeleri yakında açıklayacağız. Projelerimizin içerisinde Yeşilyurt'un değişim ve dönüşümünde çok ciddi çalışmalarımız bulunuyor. Bu projelerimiz ile yeşil Yeşilyurt’umuza birçok yenilik sağlayacağız. Cenab-ı Allah nasip ederse Yeşilyurt ilçemizi istişareye açık bir şekilde hep birlikte yöneteceğiz.”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Aliseydi Yücekaya ise Polat’a başarılar dileyerek, “Hacı Uğur Polat’a 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimde başarılar diliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 492
Bu Ay : 7289
Toplam : 7289

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom