Uğur Polata'dan Sağlık Sen'e Ziyaret

AK Parti’nin Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, “Ortak akıl çerçevesinde hareket edeceğiz” dedi.

Uğur Polata'dan Sağlık Sen'e Ziyaret Malatya Siyaset

Beraberinde partililerle birlikte Sağlık Sen Malatya Şubesi’ni ziyarette eden Polat, istişarelerde bulundu.
Ziyarette konuşan Sağlık Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet Bingöl, “Sağlık Sen olarak 3 bin 100 üye ile ilimizde sağlık alanında en büyük sivil toplum örgütüyüz. Sendikacılık yaparken hedefimiz demokrasi çerçevesinde insan hak ve hürriyetine önem veren değerler sendikacılığı yanında yine üyelerimizin sosyal haklarını da gözeterek ücret sendikacılığı da yapıyoruz. Her zaman hak ve adaletten yana tavır aldık, almaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“İlimizde iki devlet hastanesi kapatılarak bir devlet hastanesine indirgenmiştir. İlimiz buna layık değil. İlimizde Üniversite hastanesi yanında yeni yapılan hastanenin Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması, Merkez Battalgazi İlçesine de yeni bir devlet hastanesi kurulması bizim en büyük temennimiz. Yine yapılaşmada yeşil alana gerekli önemin verilmesi, İnsanların hafta sonları gidecekleri mesire ve dinlenme alanlarının açılması yine taleplerimiz arasındadır” diyen Bingöl, seçilen yöneticilerin sivil toplum örgütleri ile sürekli istişare halinde olmasını istediklerini kaydetti.

Hacı Uğur Polat ise konuşmasında; başkan seçildikleri taktirde sivil toplum örgütleri ile sürekli istişare içerisinde olacaklarını belirterek, “Tüm işlerde ortak akıl çerçevesinde hareket edeceğiz. Seçilen tüm insanların millete hesap vereceğinden dolayı bizde seçildiğimiz taktirde bunu göz önünde bulundurarak hareket edeceğiz. Sizlere layık olmaya çalışacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 258
Bu Ay : 16394
Toplam : 16394

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom