Dolandırıcılık Yapan Zanlı Serbest Bırakıldı

Malatya’da iş vaadiyle dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla yakalanan zanlının, adli kontrol kararı ile serbest bırakıldığı bildirildi.

Dolandırıcılık Yapan Zanlı Serbest Bırakıldı Malatya Asayiş

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, “Beydağı Polis Merkezi Amirliği'ne iş bulmak vaadi ile dolandırıcılık mağduru olarak müracaat eden M.D., Y.E.K., M.C., G.K. isimli müştekilerin müracaatı akabinde, olayın şüphelisi E.E. isimli şahsın yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; şüpheli şahıs Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yakalandı.

Yapılan üst aramasında 10 farklı şahsa ait nüfus cüzdan fotokopisi ve vesikalık fotoğraflarının bulunması neticesinde, S.B., Y.B., T.K., A.M., E.Y.E., M.B., V.K., H.G., İ.M. isimli müştekilerin alınan ifadelerinde şüpheli şahsın kendisini yetkili olarak tanıtmak suretiyle müştekileri yardımcı hizmetli ve temizlik elemanı olarak işe yerleştirmek üzere toplamda 2 bin 325 TL para alarak dolandırdığı anlaşıldı. Şüpheli şahıs suç delilleri ve hakkında düzenlenen tahkikat evrakı ile birlikte çıkartıldığı adli makamlarca adli kontrol kararı ile serbest bırakılmıştır” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 4
Bu Ay : 6088
Toplam : 6088

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom