Bisiklet Grubunun Bu Yılki Programı Belli Oldu

Malatya’da bisiklet grubunun bu yılki programının belirlendiği bildirildi.

Bisiklet Grubunun Bu Yılki Programı Belli Oldu Malatya Spor

Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği’nin kuruluşunun 3’ncü yılını tüm üyelerin katılımıyla kutlandı. 14-17 Ağustos arası Ulusal Malatya Bisiklet Festivali Nemrut turu düzenleneceği bildirildi.

Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Vural Çelik, konuya ilişkin şu bilgileri paylaştı:

“Derneğimizin 3 yılını kutluyoruz. Her yıl geleneksel hale gelen gecemizin kutlaması bu yılda yönetim olarak bize nasip oldu. Yıl içerisinde derneğimize emek veren başarılı çalışmalara katkı sağlayan üyelerimize plaketlerini vererek onları onurlandırmış olduk. Kısa sürede çok gelişme sağlayan derneğimiz bundan sonrada çalışmalarına tüm hızıyla devam edecek.

Bu yıl 3’ncüsü düzenlenecek Çanakkale şehitlere saygı turuna dernek olarak 15 bisikletli arkadaşımızla Malatya’yı temsilen orada olacağız. 2014 yılında Malatya’da yapılacak etkinliklerimizin çalışmalarına şimdiden başladık. 2013 yılında yapılan çalışmalara bu yıl yenilerini ekleyerek devam edeceğiz. Öncellikle geleneksel hale gelen Malatya bisiklet festivali Nemrut bisiklet turuna bu yıl sürprizler ekleyerek daha geniş çaplı olması için Avrupa bisiklet kuruluşlarıyla irtibat halindeyiz.

2014 yılı etkinliklerimiz kısaca bilgilendirmek halkımıza mesaj vermek istiyorum. Geleneksel Malatya bisiklet etkinlikleri; 15 Mayıs Firmana kanyonu, 30 Mayıs Adıyaman Çat Barajı turu, 15 Haziran Arapgir ilçesine kamplı bisiklet turu, 14-17 Ağustos arası Ulusal Malatya Bisiklet Festivali Nemrut turu, 20-21 Eylül Darende bisiklet kampı, 10-11 Ekim Hekimhan bisiklet kampı. Bununla birlikte hafta sonu Cumartesi günleri ilçe bisikletlerimizle ilçe turlarına devam ediyoruz.

Pazar günleri halk bisiklet turlarımız kısa geziler halinde devam edecek olup Perşembe akşamları kondisyon turlarımızla bisiklete yeni başlayan arkadaşlarımıza alıştırma turlarına da devam ediyoruz.
Bütün halkımızı çevre için, doğa için, spor için, sağlıklı bir yaşam için bisikleti seçin sloganımızla davet ediyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 113
Bu Ay : 736
Toplam : 736

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom