AKP Doğanşehir Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

AK Parti, Malatya’nın Doğanşehir ilçesindeki seçim çalışmalarına hız verdi.

AKP Doğanşehir Seçim Çalışmalarına Hız Verdi Malatya Siyaset

AK Parti’nin Doğanşehir Belediye Başkanlığı adayı Vahap Küçük, yanında parti teşkilatı ve belediye encümenlerini de alarak, belde ve köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Sürgü’ye giden Küçük ve partililer, yolda sık sık vatandaşlar tarafından durduruldu. Vahap Küçük, yolda durup vatandaşlara teşekkür etti. Küçük, Sürgü’de esnaf ziyareti gerçekleştirerek kendisini karşılayan vatandaşlara teşekkür etti.

Vahap Küçük, “Malatya’nın büyükşehir olmasıyla beldeler kaldırıldı ve Sürgü artık Doğanşehir’in bir mahallesidir. Hizmetimiz daha iyi olacak. Bilhassa ben gençlerimizin iş ihtiyaçlarını gidermek için varım. Her türlü imkanı kullanacağım ve gençlerimizi çalıştıracak güzel projelerimiz var. Sizlere söz veriyorum, Sürgü hak ettiği hizmeti alacak. Gerekirse buraya da bir atölye kuracağız. Burası turistik beldemizdir. Gerekeni yapacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Vahap Küçük, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Erkenek Belediye Başkanı Mehmet Bayram ile birlikte Sürgü’den ayrılarak Erkenek’te taziye ziyaretinde bulundu.

Küçük’ün ziyaretlerine; Söğüt, Gövdeli, Kurucaova ve Polat Belediye Başkanları, belediye encümenleri, parti teşkilatı ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 19
Bugün : 903
Bu Ay : 3447
Toplam : 3447

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom