ADD Kongresi Yapıldı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Malatya Şubesi’nin kongresi yapıldı.

ADD Kongresi Yapıldı Malatya Haber

İl Özel İdaresi Salonu’nda düzenlenen ADD Malatya Şubesi’nin kongresinde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Hepimizin temel görevi, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete hem de onun düşüncesinden dolayı mağdur olanlara sahip çıkmanızı istiyorum. 30 Mart seçimi yerel seçimden öte bir seçim. Bu seçim sadece belediye başkanlarının seçildiği bir seçim değil. Bu seçim aynı zamanda iktidarı devirme seçimi olacaktır” ifadelerini kullandı.

CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Hakan İnci ise Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe hitabesinde belirttiği risklerin şu anda da birer birer ortaya çıktığını iddia ederek, “Bu da büyük önderimizin ne kadar ileri görüşlü olduğunu göstermektedir” dedi.

ADD Şube Başkanı Yunus Millioğulları da iktidarın uyguladığı günlük politikaların Türkiye’yi bölünme noktasında getirdiğini ileri sürüp, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete herkesin sahip çıkması gerektiğini vurguladı.
Divan Başkanı ADD Malatya eski Şube Başkanı Ali Ekber Tunçdemir, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin toplumsal sorunların çözülmesinde ışık tutuğuna dikkat çekerek, Atatürkçü sistemin egemen olmasını istediklerini belirtti.

İşçi Parti Malatya İl Başkanı Arif Doğan, “Gücümüzü yerel seçimlerde birleştirelim. Kendi içine dönük, kısır ve küçük hesaplar yaparak iktidar olma fırsatını tepiyoruz” diye konuştu.

ADD Şube Başkanı Yunus Millioğulları’nın başkanlık için tekrar aday olduğu kongrede diğer konuşmacılar da görüşlerini dile getirip, özellikle 30 Mart seçiminde solda güç birliği olması konusunda mesajlar verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 184
Bu Ay : 1713
Toplam : 1713

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom