Saadet Partisi Seçim Bürosunu Açtı

Saadet Partisi’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, Türkiye’ye ve memlekete heyecan getirecek bir Malatya planlaması yapacaklarını söyledi.

Saadet Partisi Seçim Bürosunu Açtı Malatya İlçe

Saadet Partisi’nin Pütürge Belediye Başkanlığı adayı Mustafa Beyhan’ın Pütürge’de seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Seçim bürosunun açılışına Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk, Saadet Partisi’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal ve Saadet Partisi’nin Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Mustafa Canbay’ın yanı sıra partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“TEK DERDİMİZ HERKESE EŞİT ŞEKİLDE HİZMET GÖTÜRMEK”

Seçim bürosu açılışında konuşan Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk, 30 Mart yerel seçimlerinin Malatya için büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Asiltürk, tecrübeli ve iyi bir kadroyla milletin karşısına çıktılarını ifade ederek, “Birileri bu seçimi, farklı noktalara çekiyor. Ama bizler bu seçimde, Pütürge’ye belediye başkanı seçeceksiniz. Bu seçimde, Malatya’ya büyükşehir belediye başkanını seçeceksiniz. Yaptıkları bir şey olmadığı için birilerinin eteğine tutunarak, oy isteyenlere aldanmayın” dedi.

Herkese eşit hizmet götürmek istediklerini belirten Asiltürk, “Aday belirlerken, “yandaşımız olsun, kardeşimiz olsun, bizden olsun” diye görüş belirtmiyoruz. Biz içinizden olan, doğru, dürüst, tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatmayacak adaylarla karşınıza çıkıyoruz. Bizim bir tek derdimiz var; bu 5 yıl içerisinde bütün kardeşlerimize, ister bize oy versin ister vermesin, siyasi görüşü ne olursa olsun, herkese eşit mesafede olmak ve eşit hizmet götürmektir” ifadelerini kullandı.

“PÜTÜRGE’YE LAYIK OLDUĞU HİZMETLERİ GETİRECEĞİZ”

Pütürge Belediye Başkanlığı adayı Mustafa Beyhan, 30 Mart yerel seçimlerinin Malatya ve Pütürge için büyük önem taşıdığına vurgu yaparak, vatandaşların doğru tercih yapmaları gerektiğini söyledi.
Göreve geldiği takdirde hiçbir ayrım yapmadan her yere hizmet edeceklerini ifade eden Beyhan, Pütürge’ye layık olduğu hizmetleri yapacağını kaydetti.

Beyhan, Pütürge için vatandaşlarla el ele hep beraber çalışacaklarını belirterek, 30 Mart yerel seçimlerinde göreve talip olduklarını söyledi.

“HİZMET ETMEK İNANÇ İŞİDİR”

Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Mustafa Canbay, hizmet etmenin inanç işi olduğunu ifade etti.
Göreve geldiklerinde Pütürge’ye hak ettiği hizmetleri getireceklerini kaydeden Canbay, hizmet etmek için göreve talip olduklarını söyledi.

Canbay, Malatya’nın her yerine TOKİ tarafından konut yapıldığını anımsatarak, konut ihtiyacı olan Pütürge’ye TOKİ tarafından konut yapılmadığını belirtti.

“ANKARA’DAN SELAM GETİREREK, BELEDİYECİLİK YAPILMAZ”

Saadet Partisi’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, Malatya’nın büyük bir belediye kentine dönüşeceğini kaydetti.

Büyükşehir olan Malatya’yı yönetecek vizyona, tecrübeye ve birikime sahip olduklarını ifade eden Erkal, “Hizmet etmek, ortaya irade koymak işidir. Hizmet etmek, ortaya bir proje koyma işidir. Hizmet etmek, ortaya bir hedef koymak işidir. Hedefsiz bir gemiye hiçbir rüzgar fayda etmez. Ankara’dan selam getirerek, belediyecilik yapılmaz. İradenizi birilerine teslim ederek, yönetici olamazsınız” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE’YE HEYECAN GETİRECEK BİR MALATYA PLANLAMASI YAPACAĞIZ”

Erkal, hizmet edemeyenin yönetici olmaya hakkının olmadığını belirterek, “İrade çok önemlidir. O bir tane irade, bereketli ve hayırlıdır. Siz hedefinizi ve niyetinizi ortaya koyun, netice Allah’ındır. Ve netice inşallah hayırlı olacaktır” diye konuştu.

Malatya’nın iyi ve doğru yönetilmesi gerektiğine vurgu yapan Erkal, “Meydan okuyorum, çıkın projelerinizi anlatın. Ankara’dan selamla bu işler olmaz. Birilerinin eteğinde bu işler yapılmaz. Yandaş ve yalaka zihniyetle belediyecilik, yöneticilik olmaz. Hele Pütürge’ye hiç hizmet edemezsiniz. Büyükşehir olan Malatya’yı planlarken, Türkiye’ye heyecan getirecek bir Malatya planlaması yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Mustafa Beyhan’ın Pütürge’deki seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 486
Bu Ay : 2015
Toplam : 2015

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom