TKDK, Proje Çağrısına Son Başvuru 10 Mart

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun (TKDK) çıkmış olduğu yeni başvuru çağrı ilanları kapsamında yerel çorbadan köfteye, yufka imalatından süt ve süt ürünleri, peynir, yoğurt ve çökelek gibi üretimlere de hibe desteği verileceği bildirildi.

TKDK, Proje Çağrısına Son Başvuru 10 Mart Malatya Haber

TKDK Malatya Koordinatörü Mehmet Dere, TKDK olarak 12. çağrı ilanına 10 Şubat’ta çıktıklarını ve 10 Mart’a kadar süresi olduğunu hatırlatıp, verdikleri destekler konusunda bilgi verirken, 3 ana başlık ve 11 de ara başlıkta destekler verdiklerini söyledi.

Malatya’nın yerel yemeklerine de yeni destek programında hibe desteği vereceklerini bildiren Dere, “Çorbadan köfteye, yufka imalatından süt ve süt ürünleri, peynir, yoğurt ve çökelek gibi üretimlere de destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.
Merkez dışındaki ilçelerden başvuranlara hibe desteği verildiğini söyleyen Mehmet Dere, yeni hibe destek programında sertifika da istenmediğini vurguladı. Dere, “Daha önce sertifika isteniyordu. Şimdi bu şart kaldırıldı. Bu nedenle daha fazla girişimcinin başvuru yapmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

TKDK Malatya Koordinatörü Mehmet Dere, verilen destekler hakkında ayrıntılı bilginin gerek web sitlerinde ve gerekse kurumlarına gelip ayrıntılı bilgi alınabileceğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 860
Bu Ay : 6054
Toplam : 6054

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom