Ağbaba, Esnafı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Elinizi vicdanınıza koyun, değerlendirin ve ona göre oyunuzu kullanın” dedi.

Ağbaba, Esnafı Ziyaret Etti Malatya Haber

Beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanlığı adayı Avukat Kurtar Kaya, CHP Battalgazi İlçe Başkanı Abdulvahap Ayzabar ve partililerle birlikte Niyazi Mısri Caddesi girişi ile Turgut Temelli Caddesi esnafını ziyaret eden Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Genç dinamik bir adayımız Kurtar Kaya ile birlikte esnafı ziyaret ediyoruz. Sorunları dinliyoruz. Adayımıza oy istiyoruz. Biraz önce bir minibüsçü arkadaşla karşılaştık, 3 yıl önce minibüs yolcu ücreti 1 TL, mazotun litresi 3 TL, şimdi dolmuş fiyatları 1 TL, mazot 5 TL. Bu çiftçi için de kötü” dedi.

Başta Türkiye Büyük Millet Meclisi olmak üzere Malatya’nın sorunlarını, kayısının sorunlarını dile getirdiğini söyleyen Ağbaba, hırsızlığı hiç savunmadığını vurguladı.

Vatandaşın ekonomik gücünün gittikçe geriye gittiğini savunan Ağbaba, zenginin iyice zenginleştiğini, fakirin ise iyice fakirleştiğini söyledi.

“Elinizi vicdanınıza koyun, değerlendirin ve ona göre oyunuzu kullanın” diyen Ağbaba, donanımlı kişilerle yola çıktıklarını ve parti adaylarına oy istediklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 440
Bu Ay : 6420
Toplam : 6420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom