15 Şubat Türkiye Gündemi

15 Şubat 2014 Türkiye Gündemi

15 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fatih’te saat 13.00’te, Şişhane -Haliç Metro Geçiş Köprüsü-Yenikapı Metro Hattı Açılış Törenine katılacak, Haliç Kongre Merkezi’nde saat 17.00’de, İstanbul Özel Halk Otobüsçüleri Buluşmasına katılacak.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, saat 13.00'te Bursa'da AK Parti Orhangazi Seçim Bürosu açılışına katılacak. Arınç, daha sonra parti teşkilatı, STK temsilcileri ve muhtarlarla öğle yemeği yiyecek. Arınç, saat 17.00’da İzmit Belediye ve Derince Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantıları için Kocaeli'de olacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç.Dr. Ayşenur İslam, Valilik toplantı salonundaki basın toplantısı, TÜMSİAD Sakarya Şubesi 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Muhtarlar–STK Başkanları ve Yönetim ile toplantı ve Elmas Otel'deki akşam yemeği programları için Sakarya'da olacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Alanya ilçesi Demirtaş Beldesi esnafı ile Mahmutlar beldesi esnafını ziyaret edecek.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, saat 15.00’te Ankara Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıtacak.
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, saat 13.00’te TÜMSİAD Ankara Şubesi’nin Rixos Otel’de düzenlediği “Yeni Türkiye’de Siyaset ve Ekonomi” konulu konferansa katılacak.
- MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, saat 12.00’de Bağımsız Eğitim Çalışanları Sendikası’nı ziyaret edecek, saat 14.30’da Elazığlılar Derneği toplantısına, saat 16.00’de Osmaniyeliler Derneği Sohbet Toplantısı’na katılacak, saat 18.00’de Altınokta Körler Derneği’ni ziyaret edecek, saat 19.30’da Şehir Aileleri ve Gaziler ile yemek yiyecek, saat 21.00’de Canan-Kaan Demiroğlu çiftinin düğününe katılacak.
- İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tülin Oygür, saat 13.00’te Abdullah Öcalan ile ilgili görüntüleri paylaşacağı bir basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP’den istifa eden Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, saat 11.00’de Çağlayan spor salonunda düzenlene törenle DSP’ye katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Ankara Büyükşehir Belediyesi, saat 13.00’te Kadınlar Matinesi, saat 19.00’da Çankırı Hemşehri Geceleri programı düzenleyecek.
- Elektrik Mühendisleri Odası, saat 09.00’da 22. Olağan Genel Kurul’unu düzenleyecek.
- Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı İbrahim Yetkin, saat 11.30’da et ithalatı ile ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
- Türk Salık-Sen, saat 10.00’da 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirecek.
- Talat Paşa Komitesi üyeleri, saat 13.00’te toplantı gerçekleştirecek.
- Kıbrıs Türk Mukavemet Teşkilatı üyeleri, saat 11.00’de Albay Rıza Vuruşkan’ı kabri başında ziyaret edecek, saat 15.00’te Vuruşkan için anma toplantısı düzenleyecek.
- Türk-İş Yönetim Kurulu, saat 12.00’de taşeron işçilerle ilgili miting düzenleyecek.
- Kentpark Alışveriş Merkezi, saat 13.00’te müşterilerine hediye dağıtacağı bir organizasyon düzenleyecek.
- TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ile ÖDER Başkanı ve TÜSİAD Eğitim Çalışma Grubu Başkanı Enver Yücel, TÜSİAD Genel Merkezi’nde saat 09.30’da, “PISA 2012 Değerlendirmesi: Türkiye için Veriye Dayalı Eğitim Reformu Önerileri” başlıklı toplantıya konuşmacı olarak katılacak.
- TÜM-BEL-SEN İstanbul 3 Nolu Şube, Kadıköy Belediyesi Yemekhanesi’nde saat 10.00’da, 5. Olağan Genel Kurulu Toplantısı düzenleyecek.
- TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Olağan Genel Kurul Toplantısı, YTÜ Oditoryumu’nda saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Toplantıda yönetim kurulunun belirlenmesi için seçime gidilecek.
- İstanbul Kuyumcular Odası Başkanı Norayr İşler, Nuriosmaniye Caddesi Cağaloğlu’nda saat 11.00’de, BDDK’nin kararlarına (kredi kartıyla altın alımının sonlandırılması) tepkilerini dile getirmek üzere basın açıklaması düzenleyecek.
- İHD Gözaltında Kayıplara Karşı Komisyon, Galatasaray Meydanı’nda saat 12.00’de, Kayıplarımızı Arıyoruz konulu etkinlik düzenleyecek.
- İHH İstanbul Şubesi Cezaevi Komisyonu, Galatasaray Lisesi önünde saat 13,30'da, Erzurum H Tipi Cezaevinde bulunan İsmail Karataş ve 10 ağır hasta mahkumun serbest bırakılması için oturma eylemi gerçekleştirecek.
- Prof. Dr. İlber Ortaylı, Barış Manço Kültür Merkezi’nde saat 15.30’da, Türk Ocakları Kadıköy Şubesinin düzenleyeceği “Türk Milletinin Sevgilisi Atatürk” konulu seminere konuşmacı olarak katılacak.
- Greıf Fabrikası İşgal Komitesi, GREIF Hadımköy Fabrikasında saat 16.00’da, DİSK’in 47. Kuruluş Yıldönümünü sokakta düzenleyecekleri etkinlikte ile kutlayacak.
- Helikopter kazasında hayatını kaybeden Gazeteci İsmail Güneş, Ümraniye Nikah Sarayı Kültür Merkezi’nde saat 18.30’da, doğum gününde düzenlenecek anma töreni ile anılacak. Törene İsmail Güneş’in eşi Yasemin ve oğulları Çağan-Tuluğhan Güneş de katılacak.
- Kosova’nın Bağımsızlığını İlan Edişinin 6. yıl dönümü, Küçükçekmece Arenamega’da saat 20.00’de, Türk ve yabancı sanatçıların katılımıyla kutlanacak.
- Antalya Belekte düzenlenen Sağlık-Sen Teşkilat Buluşması’na Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş’in yanı sıra Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Agah Kafkas katılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 649
Bu Ay : 6629
Toplam : 6629

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom