Tarım Hibe Destekleri Anlatıldı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) 12. çağrı dönemine ilişkin hibe destekleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarım Hibe Destekleri Anlatıldı Malatya Haber

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Tarım İl Müdür Yardımcısı Ahmet Turan Karaca, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Vahap Şahin, TKDK uzmanları, tarım sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcileri, üretici ve yetiştirici birlikleri başkanları ve üyeleri ile müdürlük personeli katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan İl Müdür Yardımcısı Ahmet Turan Karaca, “Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 12. çağrı dönemi için hibe desteği verilecek yatırım konuları hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla bu toplantıyı düzenledik. Yatırımcılarımızın bu hibe desteklerinden yeterince yararlanmadığını düşünüyoruz. Bunun için konuyla ilgili herkesi bilgilendirmek amacıyla farklı platformlarda bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz. Toplantımıza iştirak eden siz değerli katılımcılara ve sizlere bilgiler aktarmak üzere toplantımıza katılan TKDK uzmanlarına teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda TKDK uzmanlarınca, 12. çağrı dönemi süt sektörü, su ürünleri sektörü, kanatlı et sektörü, kırmızı et sektörü, Arıcılık sektörü ile sebze ve meyve sektörlerine yönelik yatırım konuları ve hibe destekleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 484
Bu Ay : 3128
Toplam : 3128

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom