Bu Yıl Hac Kaydı Alınmayacak

Bu yıl yeni hac kaydı alınmayacağı, kesintisiz kayıt yaptıranların ise 17-21 Şubat arasında kayıtlarını yenilecekleri belirtildi.

Bu Yıl Hac Kaydı Alınmayacak Malatya Haber

Konuyla ilgili açıklama yapan Malatya İl Müftüsü Hacı Yusuf Gül, “2014 yılında hac kayıtları ile ilgili önemli hususlar belirlenmiştir. 2014 yılında yeni hac müracaatı alınmayacaktır. 2007 yılından itibaren kesintisiz olarak kayıt yaptırıp kuraya gireceklerden, hac konaklama türü tercihi ve adres değişikliğine fırsat tanımak için 17-21 Şubat 2014 tarihleri arasında il ve ilçe müftülüklerine müracaat ederek işlemlerini yapabileceklerdir.

2007 yılında kayıt yaptırıp, müteakip yıllarda da yanına mahrem ve yakınını almak sureti ile birliktelik yaparak kayıt yeniletenlerden bağlantılarından ayrılmak isteyenler 2014 yılı hac kurasına katılmak üzere 17-21 Şubat 2014 tarihleri arasında il ve ilçe müftülüklerine müracaat ederek kayıt işlemlerini yaptıracaklardır. Müracaat etmeyenler ise bu haklarından vazgeçmiş sayılacak ve birliktelikleri muhafaza edilerek 2014 yılı hac kurasına alınmayacaklardır.
2014 hac müracaatları ile ilgili yazı Diyanet Web sitesinde yayınlanmış olup değerli basınımızın detaylı bilgiyi ilgili siteden alabileceklerdir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 844
Bu Ay : 1467
Toplam : 1467

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom