Eser, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti’nin Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser, “Esnafa müşteri bulmak, hastaya doktor bulmak, bir de öğrenciye okul açmak başlıca önceliklerimiz olacaktır” dedi.

Eser, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi Malatya Siyaset

Darende Belediye Başkanlığı adayı Dr. Eser, Beşkonaklar Malatya Mutfağı’nda bir gurup Darendeli işadamlarıyla yemekte bir araya geldi.

Eser, “Biz böyle bir göreve talip olmadık. Ancak görev verilince kaçamadık. Daha doğrusu yani işimizi gücümüzü evimizi bağımızı bırakıp geldik. Hedefimiz size hepinize hizmet etmek. Hizmet etmeye gelince hizmet etme gücümüzü kendimizde buluyoruz. Hizmet ehli olarak yetiştik hizmet de edeceğiz. Biz geçmişte 3 sene Darende de başhekimlik yaptık.

1 buçuk sene kaymakam vekilliği yaptık. Hiçbir Darendeli gelip de benim işim düştü, benim işimi görmedi veya beni kapısında bekletti deme lüksüne sahip değildir. İlçemizde inanç turizmi olduğu gibi sağlık turizmini de geliştirerek yine hizmet etmeyi düşünüyorum. Esnafa müşteri bulmak, hastaya doktor bulmak, birde öğrenciye okul açmak başlıca önceliklerimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 187
Bu Ay : 1716
Toplam : 1716

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom