Hazinemiz Ailemiz

Son yıllarda boşanmalarda artış olması, madde kullanımının gittikçe artması, özellikle çocuklarda internet kullanımının çok fazla olmasından dolayı ailede yaşanan sıkıntılar bilboardlara yansıtıldı.

Hazinemiz Ailemiz Malatya Haber

Malatya Kent Konseyi, 2014 yılını ‘Hazinemiz Ailemiz’ ilan etmesi nedeniyle birçok etkinlikler düzenleneceği bildirildi.
Şehir merkezindeki bilboardlara asılan afişte, ‘Aile evden gidiyor. Baba kahvede, anne dizide, çocuk internette. Dene ve nine akla bile gelmiyor’ ifadeleri yazıyor.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali Yıldırım, 2014 yılını ‘Hazinemiz Ailemiz’ ilan etmelerini değerlendirirken, son 10 yılda yaşadığımız coğrafyaya yakışmayacak sevgili cinayetleri, anne- baba cinayetleri gibi birçok olumsuz eylemin de yaşandığını ve bu yaşanan olumsuzlukların aile kavramının içini boşalttığını belirtti.

2014 yılında ailenin önemini ortaya koymak için ‘Hazinemiz Ailemiz’ projesini başlattıklarını söyleyen Yıldırım, “Bizlerin en büyük hazinesi ailesi iken en çok çalınan değerimiz yine ailemiz olmaktadır” dedi.

Yıldırım, bu kapsamda Genel Sekreterlik olarak bir yıl boyunca aile temalı birçok etkinlik ve çalışma yapacaklarını, kent merkezinin belirli noktalarına özellikle anne, baba, eş, çocuk ve akrabalara dikkat çekmek için bilboardlar astıklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 247
Bu Ay : 2791
Toplam : 2791

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom