Seçim Bürosu Törenle Açıldı

Yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Malatya İl Teşkilatı, Pütürge İlçesi Tepehan Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim Bürosu Törenle Açıldı Malatya Haber

AK Parti’nin Pütürge Belediye Başkanlığı adayı Mehmet Polat’ın seçim bürosunun da açıldığı Tepehan’da vatandaşlara hitap eden AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Pütürge’de yeni bir milat olacağını ifade etti. Tepehan’a önemli hizmetler yapıldığını kaydeden Çalık, bundan sonradaki süreçte de daha fazla hizmet getirmekle mükellef olduklarını söyledi.

Çalık, Pütürge ve Tepehan’ın 30 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’ye tam destek vereceğine inandıklarını ifade ederek, “60 yıl sonra Allah nasip ederse ilk kez Pütürge genel iktidardan yana iktidarda oy kullanacak. Allah nasip ederse, mazlumların yanında yer alan, zalimlerin karşısında dimdik duran Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacak ve hem Pütürge’nin hem de Tepehan’ın en güzel şekilde hizmet almasına vesile olacak” dedi.
AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkçi ise yeni bir Türkiye kurulduğunu ifade ederek, AK Parti’nin Malatya’da gerçekleştirdiği en büyük projenin büyükşehir olduğa dikkat çekti.

Tüfenkçi, “Büyükşehir, hizmet demektir. Büyükşehir, aş-iş demektir. Büyükşehir, yeni yatırımların anahtarı demektir. Büyükşehir ile beraber oluşturulan 13 ilçemiz yeniden yapılandırılıyor. Artık Tepehan, Pütürge ile beraber Nohutlu, Pütürge ile beraber hizmet alıyor, büyükşehirde bunu koordine ediyor. Yani ilçelerimiz eskisinden çok daha önemli bir konuma geliyor” ifadelerini kullandı.

MAKAMA DEĞİL, HİZMETE TALİBİZ

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır da AK Parti belediyeciliğiyle Malatya’nın her noktasına en güzel hizmetleri götüreceklerini dile getirdi.

Çakır, hizmet için göreve talip olduklarını ifade ederek, “Biz hiçbir zaman makam için gelmedim, makama talip olmadık. Biz hizmete talip olduk. AK Parti’ye ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a her yerde büyük sevgi var. Bizde AK Parti’ye yakışır belediye başkanlığı yapmayı kendimize temel hedef edindik. Bu gayeyle göreve talip olduk” dedi.

Büyükşehir ile birlikte bundan sonra her bölgeye daha çok hizmet gideceğine değinen Çakır, şunları söyledi:
“Yaşanabilir bir şehrin oluşması bizim temel vazifemiz. Bu bir ekip ve takım işiyle olacak. Büyükşehir olarak ilçelerimizle bir uyum içerisinde sizlere en güzel hizmeti getireceğiz. Makamda oturmadan, her zaman sahada olarak bu hizmetleri getireceğiz. İl Özel İdaresi ile güzel hizmetler geldi. Bu inkar edilemez. Ama bu yeterli değil. Bu yeterli görülmediği için Büyükşehir Yasası çıkarıldı. Ve biz bu yasanın vermiş olduğu imkanlarla bölgemize daha çok hizmet yapacağız. Bunu sizlerin desteğiyle, hep birlikte yapacağız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 360
Bu Ay : 3804
Toplam : 3804

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom