SP Çöşnükte Mahalle Toplantısı Düzenledi

Saadet Partisi’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, büyük işler yapmak için göreve talip olduklarını söyledi.

SP Çöşnükte Mahalle Toplantısı Düzenledi Malatya Siyaset

Saadet Partisi Malatya İl Teşkilatı, yerel seçim çalışmaları kapsamında Çöşnük’te mahalle toplantısı düzenledi.
Çöşnük Mahallesi’nde gerçekleştirilen toplantıya; SP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay, SP’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Münir Erkal, SP İl Başkanı Mehmet Asiltürk, SP’nin Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Mustafa Canbay, partililer ve mahalle sakinleri katıldı.

HERKES BİLDİĞİ İŞTE BAŞARILI OLUR

Toplantıda konuşan SP İl Başkanı Asiltürk, milli görüşün temsilcisi olduklarını belirterek, “30 Mart'ta Belediye Başkanlığı seçimi yapılacaktır. Herkes işini yapmalı Mimar ve Mühendisler Belediye Başkanlığı yapmalı, esnaf olan öğretmen olan ise gidip kendi işini yapmalıdır. Herkes bildiği işte başarılı olur” dedi.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKAMI SADECE HİZMET İÇİN GELİNECEK YERLERDİR

SP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay, işin ehil insanlara verilmesi gerektiğini kaydederek, “Bizlerin Vazifeyi ehline veriniz emrine uymamız gerekiyor. Bilgili tecrübeli, çalışkan, dürüst ve partizanlık yapmayan adil bir belediyecilik ortaya koyan birisine vazifeyi vermek hepimizin üzerinde sorumluluktur. Belediye seçimlerinde ise emanete sahip çıkacak. İşin ehli bir kardeşimizin bu makama getirilmesi gerekir. Bu makamlar koltuk sevdası için gelinecek yerler, şahsi çıkarlar için kullanılacak yerler değildir, bu makamlar sadece hizmet için gelinecek yerlerdir” ifadelerini kullandı.

EFSANE HİZMETLERDE BULUNACAĞIZ”

SP’nin Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkanlığı adayı Mustafa Canbay, tecrübeleri neticesinde aday olduğunu belirterek, “15 yıllık Belediye tecrübesi ile zamanının çoğunu belediyede geçiren ve belediyeciliğin ne olduğunu çok iyi bilen biri olarak aday oldum. İnanmak bizde esastır. Bizler bu yola kazanmayı aklımıza koyduğumuz için girdik. 30 Mart günü hem Battalgazi'de, hem de Büyükşehir'de alarak efsane hizmetlerde bulunacağız. Milli görüş halka hizmet, hakka hizmet anlayışını benimsemiş bir partidir. Bizler 30 Mart'ta ateşten gömlek olarak nitelendirdiğimiz belediyecilik gömleğini inşallah giyeceğiz. Sizlerin her kuruşuna liyakat la, azimle, inançla özen göstererek hizmetlerde bulunacağız” şeklinde konuştu.

ANKARA'DAN SELAM GETİREREK ADAM ATAMADIK

SP’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Münir Erkal, 3 temel esasın yönetimde olmazsa olmaz olduğunu kaydederek, “Adalet olacak, ehliyet ve liyakat olacak. Bunun yanında istişare olacak. Adil olacaksınız, insanlara eşit mesafede yaklaşacaksınız. Yönetici bu işi eline aldığı zaman en zayıf olan insan onun yanında en güçlü insan olacaktır. Bunu laf olarak söylemek kolay ama yapmak çok zor bir iştir. Bu işi bilenler yapmalıdır. İşi bilmeyen görevde olursa; ülkenin kaynakları, Çöşnük'ün kaynakları boşa gider ve kayıp yılları yaşarsınız. Her gelen Belediye Başkanları otogar gibi bir hizmet yapsaydı, bugün Malatya Doğu'da bölge şehir olurdu ve Türkiye'yi etkileyecek bir konuma gelirdi. Hedefiniz ne kadar büyükse o kadar büyük işler yaparsınız. Bizler küçük hedeflere kilitlenmiyoruz. Biz ezel ebet boyutlu bir mesajın boyutu olarak büyük işler yapmak için geliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 549
Bu Ay : 6529
Toplam : 6529

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom