Esnaf Odası'ndan Seçim Bürolarına Ziyaret

Hekimhan Esnaf ve Sanatkarlar Odasının seçimi için ilçeye gelen Malatya’daki esnaf odaları başkanları, AK Parti Hekimhan İlçe Belediye Başkan adayı Kemal Deniz’in seçim bürosu ile birlikte MHP ve CHP seçim ilçe bürolarını ziyaret ederek adaylara başarılar dilediler.

Esnaf Odası'ndan Seçim Bürolarına Ziyaret Malatya Haber

Hekimhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın genel kuruluna katılan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Elektrikçiler Odası Başkanı Hüseyin Baştürk, Kahveciler Odası Başkanı Hacı Karanfil, Manifaturacılar Odası Başkanı Mehmet Özpolat, Mahrukatçılar Odası Başkanı Orhan Özbek ve Hekimhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kaya Günay ile birlikte AK Parti Hekimhan Belediye Başkan Adayı Kemal Deniz’in bürosunu ziyaret ettiler. Esnaf odası başkanları Deniz’e seçimde başarılar dilediler.

Keskin ve Evren beraberindeki oda başkanları ile birlikte CHP ve MHP ilçe belediye başkan adaylarının da seçim bürolarını da ziyaret ederek, başarılar dilediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 281
Bu Ay : 281
Toplam : 281

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom