Yazıhan, En Hızlı Gelişen İlçe Olacak

AK Parti Yazıhan Belediye Başkan adayı Nevzat Öztürk, Yazıhan bölgenin en hızlı gelişen ve büyüyen ilçe olacağını söyledi.

Yazıhan, En Hızlı Gelişen İlçe Olacak Malatya Haber

Seçim çalışmaları kapsamında köy ve ev ziyaretlerinde bulunan AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, “Büyükşehir uygulaması nedeniyle yeni dönem Yazıhan için çok önemli. Yazıhan; planlı ve geleceğe taşıyacak projelerle Malatya’nın hem üçüncü merkez ilçesi olmaya ve hem de bölgenin en hızlı büyüyen ilçesi olmaya adaydır. İlçe olarak bu dönem güç birliği yaparak ilçemizi geleceğe taşıyacağız” dedi.

Öztürk; Recai Kutan Barajı ile birlikte Yazıhan’ın Malatya’nın en önemli tarımsal üretim alanına sahip olacağını ve bunun içinde üniversite ile işbirliği yaparak bölgedeki tarımsal üretim için bilimsel hedefler doğrultusunda çalışma yapılacağını belirtti.

Öztürk; “Sadece belediyecilik hizmetleri için göreve talip olmadık. İlçemizin her yöneyle gelişmesi ve büyümesi için bölgemiz insanının hizmetkarı olmaya talip olduk. Yazıhan sadece belediyecilik alt yapı hizmetleriyle değil; eğitim, sosyal ve ekonomik anlamda da insanımızın mutlu olacağı refah düzeyine ulaşması içinde projelerimizi hayata geçireceğiz. Bunu için hem üniversite ile işbirliği içinde olacağız ve hem de yöremize bir meslek yüksekokulu kazandırmanın mücadelesini vereceğiz. Bu dönem Yazıhan’ımız meslek yüksekokuluna kavuşacaktır” şeklinde konuştu.

Öztürk, “Yazıhan olarak bir bütünüz. Yazıhan’da herkesin ve her kesimin mutlu olacağı yarınları birlik ve beraberlik içinde oluşturacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 148
Bu Ay : 771
Toplam : 771

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom