Yeşiltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Seçim

Vayiz Polat, Yeşiltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na seçildi.

Yeşiltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Seçim Malatya İlçe

Yeşiltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Genel Kurul’u Yeşiltepe’de yapıldı. Eski başkan Tevabil Polat’ın aday olmadığı seçimde Vayiz Polat tek liste ile aday olarak başkan seçildi.

Genel Kurul’a Divan Başkanlığı yapan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, esnaftan odalarına sahip çıkmalarını isteyerek, “Odalarınıza sahip çıkın ve oda yönetimlerinize öneri getirin. Hep eleştiri yapmayalım. Eleştirmek için sürekli bardağın boş tarafına bakmayalım. Yıllarca yapılan başarıları ve hizmetleri kimse görmek istemiyor. Bu anlayışı bir kenara bırakmamız lazım, başarı varsa destek vermeliyiz, eksikliği varsa onu da söylemeliyiz. Yapılan hizmetleri inkar etmeyelim, yapılmayanları eleştirelim” dedi.

Keskin, Yeşiltepe’nin TCDD’nin bulunduğu alandan dolayı şehirden koparıldığını belirterek, “TCDD’ye ait depo ve atölyeler Vagon Onarım Fabrikası’na taşınmalı. Vagon Onarım Fabrikası satılmamalı ve şehir merkezindeki tüm depo ve atölyeler buraya taşınmalı, şehir merkezinde sadece yolcu indirme ve bindirme hizmetleri verilmeli. Yükler Vagon Onarım Fabrikasında indirilip bindirilmeli ve mevcut alan yeşil alan olarak Malatya’ya kazandırılmalı” diye konuştu.
Yeşiltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na seçilen Vayiz Polat’ın yönetim kurulunda Zihni Dönmez, Orhan Ünalır, Selahattin Yılmaz, Bilal Yılmazer, Veysel Kınay ve Kadir Kömürce isimleri yer aldı. Denetim Kurulu’na da Sezai Şahin, Ali Tosun ve Abuzer Kaya seçildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 206
Bu Ay : 6186
Toplam : 6186

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom