Bisiklet Turuna Davet

Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği, bisiklet kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla yapmış olduğu Perşembe ve Cumartesi bisiklet turlarına Pazar halk bisiklet turunu da ekledi.

Bisiklet Turuna Davet Malatya Haber

Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Vural Çelik, “Halkımızın daha fazla bisikleti tanımasına ve Pazar günü tatilini hem bisiklet sporu yaparak hem de doğayı keşfederek güzel bir hafta sonu geçirmelerini sağlamak için bisiklet turları düzenlenmiştir. Bu tür etkinlikleri daha sık yapma amacındayız halkımızın yoğun ilgisi bizi daha da heyecanlandırmış olup cesaretimizi artırmıştır. Bu anlamda bu güne kadar derneğimizin yapmış olduğu bisiklet sporu ve bisiklet gezi etkinliklerimizi daha geniş çerçevede düşünerek her pazar her ailenin rahatlıkla katılacağı piknik tarzında kısa turlar düzenleyerek aktivitelerimize devam ediyoruz. Bütün Malatya’da yaşayan halkımızı bisiklet kültürünü tanımaya doğanın içinde olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Çelik, “Bizi takip etmek ya da aramıza katılmak için www.facebook.com/groups/malatyabisikletgrubu/ adresindeki Malatya bisiklet topluluğuna üye olabilir ve derneğimizi ziyaret edebilirsiniz. Dernek adresimiz; Çevre Yolu üzeri 91.000 Dev Öğrenci Okulu karşısı Çevre Apartmanı altı no:202/A” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 770
Bu Ay : 3254
Toplam : 3254

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom