Yapılan Ziyaret Olumlu Geçti

Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Gürsel Özbey, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün başkanlığında İtalya’ya yapılan ziyaretin son derece olumlu geçtiğini, ziyarette Malatya ve kayısının tanıtılmasıyla ilgili görüşmelerde bulunduğunu söyledi.

Yapılan Ziyaret Olumlu Geçti Malatya Haber

MTB tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “TOBB Ticaret Borsaları Konsey Üyesi ve Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Özbey Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’ün başkanlığında TOBB/DEİK Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki iş adamları heyetiyle 28-31 Ocak 2014 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen resmi ziyaretlere katıldı.

İş formuna Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, İtalya Ekonomi Bakanı Yardımcısı Carlo Calende, TOBB/ DEİK Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda iş adamı katıldı.

Ziyaret programı çerçevesinde, iki ülkenin önde gelen iş adamları ve kurum temsilcilerinin bir araya geldiği Türkiye-İtalya İş Forumu’nda, Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey, Malatya ve kayısının tanıtılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 416
Bu Ay : 2900
Toplam : 2900

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom