6 Şubat Türkiye Gündemi

6 Şubat Türkiye Gündemi.

6 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.30’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı, saat 14.00’te Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i, saat 15.00’te Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan’ı kabul edecek.

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 12.30’da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i, saat 14.00’te Tunus Nahda Hareketi Lideri Raşid Gannuşi’yi kabul edecek, saat 16.00’da partisinin MYK toplantısına katılacak.

TBMM gündemi
- CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, saat 10.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, saat 10.50’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, saat 12.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, saat 12.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, saat 13.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- TBMM Genel Kurulu, saat 14.00’de toplanacak.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Cezayir’de Milletlerarası Akdeniz Yüksek Zirai Etütler Merkezi’nin (MAYZEM) 10. Gıda ve Balıkçılık Bakanları Toplantısı'na katılacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, saat 10.00’da Türkiye-Romanya Yatırım ve Ticaret Forumu’na, saat 13.00’de Yunanistan Büyükelçiliği rezidansında AB büyükelçileri için verilen yemeğe katılacak.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, saat 18.00’de MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenecek MÜSİAD Ekonomi Basını Başarı Ödülleri törenine katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın’da saat 18.30’da valiliği ziyaret edecek, saat 19.00’da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle DSİ Bölge Müdürlüğü’nde toplantı yapacak.

Siyasi partilerin programı
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Taksim Meydanı’nda saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyerek, yerel seçimlerle ilgili çeşitli görüşlerini kamuoyu ile paylaşacak.
- İşçi Partisi (İP) Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, saat 13.00’te partisinin il başkanlığında bir açıklama yapacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, saat 09.00’da Yeşilırmak Havzası Taşkın Yönetim Planı Açılış Toplantısı’na katılacak.
- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saat 14.00’te Atatürk Spor Salonu’nda başkanlık döneminde gerçekleştirilen çalışma ve projelerin tanıtılacağı bir organizasyona katılacak.
- AK Parti AR-Ge Başkanlığı, saat 10.30’da “81 İl AR-GE Başkanları Toplantısı” düzenleyecek.
- Vefat eden Yargıtay 7. Hukuk Dairesi Başkanı İsmail Hakkı Asarlıoğlu için saat 11.00’de Yargıtay Başkanlığı’nda cenaze töreni düzenlenecek.
- Vefat eden emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Necati Altıntaş için saat 11.00’de Ankara Emniyet Müdürlüğü Dikmen Hizmet Binası’nda cenaze töreni düzenlenecek.
- Memorial Sağlık Grubu CEO’su Uğur Genç, saat 10.30’da Memorial Ankara Hastanesi’ni tanıtmak için basın toplantısı düzenleyecek.
- MEB’e bağlı halk eğitim merkezlerinde çalışan kadrosuz usta öğreticiler, saat 14.00’de Abdi İpekçi Parkı’nda eylem yapacak.

EKONOMİ GÜNDEMİ
-----------------------------
- Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), saat 10.00’da finansal yatırım araçlarının Ocak ayına ilişkin reel getiri oranlarını açıklayacak.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Yıldırım Demirören ve Fatih Terim, saat 13.00'da Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni ziyaret ederek, düzenlenecek yemekte spor müdürleriyle biraraya gelecek.
- Ziraat Türkiye Kupası maçları
19.00 Sivasspor - Bursaspor
- Beşiktaş, Gaziantepspor maçı hazırlıklarını saat 11.00’de basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve daha sonra özel uçakla Gaziantep’e gidip kampa girecek.
- Fenerbahçe, Sivasspor maçı hazırlıklarını saat 11.00'de basına kapalı olarak sürdürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 797
Bu Ay : 5779
Toplam : 5779

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom