6 Şubat Türkiye Gündemi

6 Şubat Türkiye Gündemi.

6 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.30’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı, saat 14.00’te Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i, saat 15.00’te Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan’ı kabul edecek.

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 12.30’da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’i, saat 14.00’te Tunus Nahda Hareketi Lideri Raşid Gannuşi’yi kabul edecek, saat 16.00’da partisinin MYK toplantısına katılacak.

TBMM gündemi
- CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, saat 10.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, saat 10.50’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, saat 12.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, saat 12.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, saat 13.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- TBMM Genel Kurulu, saat 14.00’de toplanacak.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Cezayir’de Milletlerarası Akdeniz Yüksek Zirai Etütler Merkezi’nin (MAYZEM) 10. Gıda ve Balıkçılık Bakanları Toplantısı'na katılacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, saat 10.00’da Türkiye-Romanya Yatırım ve Ticaret Forumu’na, saat 13.00’de Yunanistan Büyükelçiliği rezidansında AB büyükelçileri için verilen yemeğe katılacak.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, saat 18.00’de MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenecek MÜSİAD Ekonomi Basını Başarı Ödülleri törenine katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın’da saat 18.30’da valiliği ziyaret edecek, saat 19.00’da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle DSİ Bölge Müdürlüğü’nde toplantı yapacak.

Siyasi partilerin programı
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Taksim Meydanı’nda saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyerek, yerel seçimlerle ilgili çeşitli görüşlerini kamuoyu ile paylaşacak.
- İşçi Partisi (İP) Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, saat 13.00’te partisinin il başkanlığında bir açıklama yapacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, saat 09.00’da Yeşilırmak Havzası Taşkın Yönetim Planı Açılış Toplantısı’na katılacak.
- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saat 14.00’te Atatürk Spor Salonu’nda başkanlık döneminde gerçekleştirilen çalışma ve projelerin tanıtılacağı bir organizasyona katılacak.
- AK Parti AR-Ge Başkanlığı, saat 10.30’da “81 İl AR-GE Başkanları Toplantısı” düzenleyecek.
- Vefat eden Yargıtay 7. Hukuk Dairesi Başkanı İsmail Hakkı Asarlıoğlu için saat 11.00’de Yargıtay Başkanlığı’nda cenaze töreni düzenlenecek.
- Vefat eden emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Necati Altıntaş için saat 11.00’de Ankara Emniyet Müdürlüğü Dikmen Hizmet Binası’nda cenaze töreni düzenlenecek.
- Memorial Sağlık Grubu CEO’su Uğur Genç, saat 10.30’da Memorial Ankara Hastanesi’ni tanıtmak için basın toplantısı düzenleyecek.
- MEB’e bağlı halk eğitim merkezlerinde çalışan kadrosuz usta öğreticiler, saat 14.00’de Abdi İpekçi Parkı’nda eylem yapacak.

EKONOMİ GÜNDEMİ
-----------------------------
- Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), saat 10.00’da finansal yatırım araçlarının Ocak ayına ilişkin reel getiri oranlarını açıklayacak.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Yıldırım Demirören ve Fatih Terim, saat 13.00'da Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni ziyaret ederek, düzenlenecek yemekte spor müdürleriyle biraraya gelecek.
- Ziraat Türkiye Kupası maçları
19.00 Sivasspor - Bursaspor
- Beşiktaş, Gaziantepspor maçı hazırlıklarını saat 11.00’de basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve daha sonra özel uçakla Gaziantep’e gidip kampa girecek.
- Fenerbahçe, Sivasspor maçı hazırlıklarını saat 11.00'de basına kapalı olarak sürdürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 451
Bu Ay : 2019
Toplam : 2019

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom