Polat, Mazlum-Der'i Ziyaret Etti

AK Parti’nin Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, beraberindekilerle birlikte Mazlum-Der Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.

Polat, Mazlum-Der'i Ziyaret Etti Malatya Haber

Polat, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, belediye başkanının şehrin anahtarlarının teslim edildiği ve o şehrin insanlarından sorumlu olan kişi olduğunu kaydetti.

Hacı Uğur Polat, belediye başkanının sorumluluklarının farkında ve bilincinde olduğunu belirterek, “Bizim geleneğimizde belediye başkanı şehrin anahtarlarının teslim edildiği kişidir. Yeşilyurt için değerlendirdiğimizde Belediye Başkanı 300 bin insanın sorumluluğunu taşıyan kişidir. Yaşlısıyla, genciyle, çocuğuyla, hastasıyla, engellisiyle yani şehrinde yaşayan bütün insanların dertleri ile ilgilenen, sıkıntıları ile ilgilenen ve gelecekleri için projeler ortaya koyan kişidir” dedi.

Mazlum-Der Malatya Şube Başkanı Kadir Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hacı Uğur Polat’a ve beraberindekilere teşekkür etti.

“KAPALI ÇARŞI BENİM TİCARETE ATILDIĞIM İLK YER”

Daha sonra Hacı Uğur Polat, beraberindeki heyetle birlikte İnönü Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. Kapalı Çarşı’nın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Polat, ilk ticaret hayatına burada başladığını ifade etti. Esnafla kahvaltı yapıp Kapalı Çarşı’daki iş yerlerini de gezen Polat, esnafla sohbet edip sıkıntılarını dinledi.
Kapalı Çarşı’nın merkez ilçe Battalgazi sınırları içerisinde yer aldığının altını çizen Polat, Yeşilyurt ve Battalgazi diye ayrım yapmadıklarını belirterek şöyle konuştu:

“Malatya’yı Battalgazi ve Yeşilyurt diye ayırma şansımız yok. Battalgazi’de çalışıp Yeşilyurt’ta oturan, Yeşilyurt’ta çalışıp Battalgazi’de oturan birçok insanımız var. Biz Büyükşehir Belediyesi Battalgazi ve Yeşilyurt bütün sahayı birlikte tarayacağız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 600
Bu Ay : 6580
Toplam : 6580

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom