Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ve Hanımınçiftliği Belediye Başkanı Abdulvahap Şerefhanlı ile birlikte Hanımınçiftliği Ali Rıza Gecebey Caddesi’nde yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

İnceleme gezisinde konuşan Hanımınçiftliği Belediye Başkanı Abdulvahap Şerefhanlı, “Sağolsun Büyükşehir Belediyemiz devamlı yanımızda olmuşlardır. Bugün de Sayın Başkanımız beldemizi ziyaret ettiler. Aynı zamanda ziyaretle de kalmadılar, hizmetle geldiler. Bizim için bir prestij yol olan, Taştepe yolumuz; Ali Rıza Gecebey Caddemize finişerlerle çok güzel bir şekilde asfalt dökülüyor” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise son 1 yılda 400 bin tonun üzerinde asfalt serimi gerçekleştirdiklerini açıklayarak, “Geçtiğimiz yıl asfalt dökümünde Malatya Belediye tarihinde en yoğun çalışılan dönemini yaşayarak en büyük yatırımlardan birini daha gerçekleştirmiş olduk” ifadelerini kullandı.

Çakır, “Böylelikle Hanımınçiftliği’nin önemli ana arterlerinden bir tanesi olan caddemizi, arkadaşlarımızın inşallah 3-4 günlük bir çalışması neticesinde tamamlamış olacağız. Bu tür çalışmalar çevre temizliği, düzenliği açısından; altyapı, sanat yapıları yapıldıktan sonra kodlu bir şekilde asfaltın finişerlerle özellikle çift finişerle dökülmesi de ayrı bir kaliteyi getiriyor. İnşallah burası da güzel bir caddemize dönüşmüş oldu” diye konuştu.

Başkan Çakır, inceleme gezisi sırasında esnaf ve vatandaşlarla da sohbet ederek, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 879
Bu Ay : 2447
Toplam : 2447

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom