Eser, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti’nin Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Süleyman Eser, “Eski belediye başkanlarımızın tecrübelerinden yararlanacağız” dedi.

Eser, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Haber

Darende'nin eski belediye başkanları Abdullah Karakurt ve Memduh Önal ile bir araya gelen Eser, çalışmalarında istişareyi ön planda tuttuğunu belirterek, “Eski başkanlarımız bütün çalışmalarda yanımda olacak. Çünkü geçmişte yapılan yanlışları ve eksiklikleri gördü, tecrübe edindi, çalışmalarında başarılı oldu, beraber çalışacağız. Şeffaf olacağız, bireysel fikrim olmayacak, beraber vereceğiz. İşadamlarımızın bütün fikirlerine saygı duyacağız ve değerlendireceğiz” dedi.

Abdullah Karakurt ise, “Kendisinden büyük hizmetler bekliyoruz. Memlekete hizmet için işini gücünü bıraktı, geldi. Gelmesine vesile olanlardan da Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Memduh Önal da Eser'e her türlü desteği vereceğini belirterek, “Derdimiz Darende'ye hizmet. İlçemize yeni hizmetlerin kazandırılması konusunda bir katkımız olursa mutlu oluruz. Kendisine her zaman yardımcı olmaya hazırız. Deneyimlerimizi aktarırız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 166
Bu Ay : 6963
Toplam : 6963

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom